Responsive image

Půjčky bez registru ihned

Půjčky bez registru ihned

Nabídka a poptávka všech typů půjček poskytovaných u nás, zejména produktu půjčky bez registru ihned, informace o tomto velice žádaném produktu z nebankovního sektoru půjček bez náhledu do registru neplatičů. Najdete u nás krom inzerce nebankovních půjček také širokou nabídku bankovních produktů, které jsou jednoznačně nejvýhodnější.První rychlá půjčka zdarma až 8000 Kč - peníze do 15ti minut a bez ručitele.

Rychlá online nebankovní půjčka se splatností až 30 dní.
Peníze můžete mít na učtu ještě dnes. Po schválení půjčky mohou být peníze na účtu i do 15-ti minut od schválení.
Nepotřebujete ručitele ani ručení nemovitostí. Splatnost půjčky je možné prodloužit. Vložil/a:Snadné-pujčky.cz
Vloženo:25.6. 2020

Hledám

Naletěly jsme tady panu Petru Burianovi.Nikdo mu neposílejte poplatek o který žádá,pak už se neozývá.Hledáme rychlou půjčku na směnku.Jsem nemocná ženská,která jezdí na chemoterapie a tenhle pán ze mě vytáhl peníze,které jsem měla na poplatek v nemocnici.Sliboval,že dnes přijede a půjčku nám doveze.A nic.Žádaly jsme o 200 000,-.Lidičky pomozte,prosím.

Vložil/a:Renata Klimková
Vloženo:30.3. 2012

ODDLUŽENÍ -snižení slátek-OSOBNÍ BANKROT

Vytloukáte půjčku půjčkou a stále je Vaše finanční situace nezvladatelná ? Pomůžeme Vám ! Nabízíme Vám správu dluhů, nebo osobní bankrot-insolvenci, vše dle platných zákonů ! Zašlete sms ve tvaru příjmení+jméno+psč. na tel : 775 582 613 , bude Vás kontaktovat regionální správce. Nebojte se informovat, brzy budete mít po starostech !

Vložil/a:Veronika Liščinská
Vloženo:30.3. 2012

Odkup zadlužených nemovitostí

Jednička na trhu v odkupech problémových nemovitostí, individuální přístup, rychlé vyřízení. Vykupujeme byty, rodinné domy, i zadlužené nebo dokonce v exekuci. Jsme schopni vykoupit Vaši nemovitost ve slušném stavu až do 70% z tržní hodnoty. Nabízíme i řešení bydlení pomocí hypotéky nebo úvěru, pomůžeme s exekucí či dražbou.

Vložil/a:Míra
Vloženo:30.3. 2012

Do 48 hod. bez dluhů – VYSVOBOZENÍ PRO VŠECHNY !!!

NEJLEVNĚJŠÍ ŘEŠENÍ – zastavíme exekuci, upomínky, nepříjemné telefonáty, složenky a vymáhání. Vyřídíme poštou a telefonicky nebo osobní návštěvou v kanceláři. Máme 100% úspěšnost! Jsme tu pro Vás od pondělí do neděle. Bližší informace se dozvíte na infolince 734 823 707.

Vložil/a:Peníze Okamžitě
Vloženo:30.3. 2012

Výkup nemovitostí do 48h. až 70% z ceny

Potřebujete rychle prodat svoji nemovitost a nedaří se Vám? Nabízíme VÝKUP nemovitosti do 48 h. Přijedeme za Vámi a vše vyřešíme na místě. Toto platí pro RD, byty i DR, rekreační objekty. Nezáleží, jestli je nemovitost zatížená dluhy, či nikoliv. U zadlužených nemovitostí je výkup jedinou možností, jak se dluhů rychle zbavit a mnohdy Vám ještě část ceny zůstane v hotovosti. Nečekejte, až dluhy přerostou hodnotu Vaší nem. Vykoupíme ji a ukončíme to hrozné narůstání poplatků, penálí, pokut atd. Vyjednáme vše s Exekutory a ostatními věřiteli za Vás. Zastavíme Dražbu! Čas jsou peníze.... Vyplatíme Vám ihned až 70% z ceny nem. Působíme po celé ČR, tak nás neváhejte kontaktovat a my přijedeme za Vámi a navrhneme řešení vašeho problému. Neztrácejte čas a ozvěte se nám, šetříte tím svoje peníze! Budete zase moci klidně spát s čistým štítem.

Vložil/a:Jitka Dufková
Vloženo:30.3. 2012

Hledáme nové tipaře spolupracovníky v poskytování půjček

Hledáme nové tipaře spolupracovníky v poskytování půjček Hledáme spolupracovníky po celé ČR, ( obchodní partnery, tipaře) bez rozdílu kraje, k získávání nových klientů k poskytování půjček u úvěrů. Neklademe nároky na Váš věk, ani vzdělání, rozhoduje chuť do práce. Portfólio společnosti je velmi široké, od malých půjček do 150 bez ručení, mnohamilionové částky s ručením nemovitostí. Vyhledání potenciálních klientů proto nebývá nijak složité. Provize vyplácíme ihned po uskutečnění daného obchodního případu a to ve výši 3-5% z objemu poskytnutých finančních prostředků klientovi. Praxe výhodou.

Vložil/a:Jitka Dufková
Vloženo:30.3. 2012

pujcka

Prosim o pujcku na směnku 20000 kč ještě dnes v praze Nemohu doložit příjem ani platit poplatek dopředu už mě podvedli. Děkuji

Vložil/a:Miroslav Střížek
Vloženo:30.3. 2012

jarni pujcka

novinka na trhu nerresime vasi minulost registr pujcujeme do 500.000kc bez zastavy volej teb 607218875

Vložil/a:jaja
Vloženo:30.3. 2012

Senzační půjčka

Vaše půjčka roku 2012!! Potřebujete peníze ihned, bez čekání a papírování, volání na drahé linky, od přímého investora? Máte dost už jen slibů a placení zbytečných poplatků? Pak jsme tady pro Vás. Peníze akciové společnosti 30.000,- až 900.000,- pro klienty i nebonitní s exekucí. Do částky 200.000,- bez doložení příjmu. Naše finance jsou vaše jistota!

Vložil/a:Jana Novotná
Vloženo:30.3. 2012

Půjčka na směnku po Čr.

Nabízíme vám půjčku od soukromé osoby bez prověřování registrů,bez zástavy nemovitosti jištěnou směnkou a to po celé České republice kdy vy nikam nemusíte jezdit a my přijedeme za vámi.Půjčku vyplácíme v hotovosti ihned po podpisu smlouvy o půjčce a vy splácité měsíční splátky až další měsíc.Nedokládáte výši příjmu a lze vyplatit i exekuce.Půjčit lze již od 30.tis.a až do 1.mil.až na 15.let.Žádejte již dnes a mějte svojí půjčku vyplacenou do 24.hod.Své žádosti pište na email Burian-Pujcky@seznam.cz

Vložil/a:Petr Burian
Vloženo:30.3. 2012

Nemůžete spát kvůli dluhům?

Jste zadlužení a nevíte si rady s jejich splácením? Jsou Vaše měsíční výdaje vyšší než Vaše měsíční příjmy? Neváhejte a kontaktujte nás. Služba je poskytována certifikovaným správcem dluhů.

Vložil/a:Pavel Buchta
Vloženo:29.3. 2012

Chtěli by jste nižší splátky

Ocitli jste se v dluhové pasti? Vaše závazky, splátky a nezbytné náklady trvale převyšují příjmy? Tušíte, že stávající situaci už není možné zvládnout standartním způsobem? Hrozí vám nebo již probíhá exekuce? Pak neváhejte a začněte svoji situaci účinně řešit. Nabízíme šanci na nový začátek…

Vložil/a:Miroslava Kamenická
Vloženo:29.3. 2012

SPOLEHLIVÁ půjčka až 7500 Kč do 15 minut

Jde to jednoduše a bez poplatků předem. Efektivní řešení finančních problémů bez zbytečného papírování. Půjčit si lze,až 7500 Kč.Postačí pravidelný příjem,který nemusíte složitě prokazovat a vlastní bankovní účet. Online žádost k případnému vyplnění na uvedených stránkách, (najdete v rubrice TOP nejžádanější půjčka). Celá ČR. www.penizerychle.wbs.cz

Vložil/a:Rychlé půjčky
Vloženo:29.3. 2012

Neplaťte pořád jen popljatky za nekladně vyřízené půjčky.Půjčte si na zástavu nemovitosti

Už Vás nebaví neustále platit jen samé poplatky? Nestíháte platit všechny splátky? Chcete již mít klid od neustálích upomínek nebo jen chcete zrekonstruovat byt či dům? Vlastníte nemovitost? Máme pro Vás to pravé, půjčka na zástavu až 5 000 000 Kč, rychle poctivě a výhodně od Forakom Invest. To vše bez registru, bez prokazování příjmů, bez poplatků předem a sankcí za předčasné splacení.Schválení do 24 hodin. Splatnost 5 až 30 let. Úrok u naší půjčky od 9,9%. Naše půjčka je bezúčelová a ručit můžete i nemovitostí třetí osoby.Více informací Vám rádi podáme na naší infolince nebo je najdete na našich internetových stránkách.

Vložil/a:Tomáš Masár
Vloženo:29.3. 2012

Vyplatíme Vaše exekuce

Hrozí Vám exekuce nebo již máte exekuci, případně exekuční příkaz k prodeji nemovitostí zapsaný na listu vlastnictví k Vašemu domu, bytu v osobním vlastnictví, družstevním bytu nebo pozemku? Nabízíme okamžité řešení Vašich problémů s exekucemi, poskytneme Vám hotovost do výše 50-60% tržní hodnoty nemovitosti na vyplacení Vašich exekucí. Poskytujeme půjčky na vyplacení exekucí, dražeb nebo nevýhodných zástav, a to formou krátkodobých půjček, dlouhodobých nebankovních úvěrů, dlouhodobého zpětného leasingu s nízkými bankovními splátkami a úrokem od 7-15% na dobu splatnosti až 30 let, vše dle individuálních potřeb klienta, zatížení a tržní hodnoty nemovitosti. Nenahlížíme do registrů neplatičů a není nutné prokazování příjmů. U nás neplatíte žádné provize předem. Tato nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry. Více informací Vám rádi poskytneme na uvedených kontaktech.

Vložil/a:Finance Company
Vloženo:29.3. 2012

Kde vzít na splátky

Jsou Vaše měsíční výdaje vyšší než je Váš měsíční příjem? Přerostly Vám dluhy přes hlavu? Máme pro Vás řešení.Vyřešíme všechny Vaše závazky jednou splátkou a Vy ušetříte. Kontaktujte certifikované správce dluhů. Naše služby jsou profesionální.

Vložil/a:Miroslava Kamenická
Vloženo:29.3. 2012

ZBAVTE SE DLUHŮ

Dluhy stále rostou, máme radu prostou. Zavolejte, napište sejdeme se napříště. Nebojte se řešení, dluhy nejsou vězení.

Vložil/a:Petra Hepnarová
Vloženo:29.3. 2012

Spěchá

Poptávám půjčku na částku 300000,- vzhledem k tomu, že poptávám půjčku na směnku, tak neberu nabídky půjček s poplatky předem, ručení atd. Pouze slušné jednání a rychlé vyřízení.

Vložil/a:Petr
Vloženo:29.3. 2012

Bezva půjčka

Snadno, rychle, jasná pravidla a žádné skryté poplatky. Exkluzivní a široká nabídka našich finančních služeb z bankovního i nebankovního prostředí.Půjčky, úvěry, hypotéky nejen pro občany, ale i pro živnostníky, začínající podnikatele nebo cizince. Jste-li v registru dlužníků je nutnost mít zástavu nemovitostí.

Vložil/a:Míra
Vloženo:29.3. 2012

VÝHODNÉ DLOUHODOBÉ PŮJČKY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI.

Nabízím výhodné dlouhodobé nebankovní půjčku oproti zástavě nemovitosti do 5 dnů. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním po celé ČR. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let s nebankovních sektoru. Nabízíme rychlé a levné podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Nepřevádíme vlastnická práva. Bez zkoumání registrů a příjmů. Bez poplatků předem. www.infopujcka.com

Vložil/a:Milan Karička
Vloženo:29.3. 2012

Výhodné dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti.

Nabízím výhodné dlouhodobé nebankovní půjčku oproti zástavě nemovitosti do 5 dnů. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním po celé ČR. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let s nebankovních sektoru. Nabízíme rychlé a levné podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Nepřevádíme vlastnická práva. Bez zkoumání registrů a příjmů. Bez poplatků předem. www.infopujcka.com

Vložil/a:Milan Karička
Vloženo:29.3. 2012

Výhodné dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti.

VÝHODNÉ DLOUHODOBÉ PŮJČKY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI. Nabízím výhodné dlouhodobé nebankovní půjčku oproti zástavě nemovitosti do 5 dnů. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním po celé ČR. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let s nebankovních sektoru. Nabízíme rychlé a levné podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Nepřevádíme vlastnická práva. Bez zkoumání registrů a příjmů. Bez poplatků předem. www.infopujcka.com

Vložil/a:Milan Karička
Vloženo:29.3. 2012

akcni velikonocni pujcka

nebankovni uvery pro lidi v registru bez volani na 900... do 3 dnu vyplaceno vole j te 723467680

Vložil/a:jaja
Vloženo:29.3. 2012

Bez zástavy,bez registrů do 24.hod.u vás.

Nabízíme vám půjčku od soukromé osoby bez prověřování registrů,bez zástavy nemovitosti jištěnou směnkou a to po celé České republice kdy vy nikam nemusíte jezdit a my přijedeme za vámi.Půjčku vyplácíme v hotovosti ihned po podpisu smlouvy o půjčce a vy splácité měsíční splátky až další měsíc.Nedokládáte výši příjmu a lze vyplatit i exekuce.Půjčit lze již od 30.tis.a až do 1.mil.až na 15.let.Žádejte již dnes a mějte svojí půjčku vyplacenou do 24.hod.Email Burian-Pujcky@seznam.cz

Vložil/a:Petr Burian
Vloženo:29.3. 2012

Kdo půjčí nezaměstnané na UP

Potřebovala bych půjčit20000kč na zaplacení nájmu,jinak mě vyhodí z bytu na ulicí i s dětmi.Jsem schopna splácet 2000kč měsíčně. Děkují

Vložil/a:Pavlína Makulová
Vloženo:29.3. 2012

Senzační půjčka

Hit roku 2012!! Potřebujete peníze ihned, bez čekání a papírování, volání na drahé linky, od přímého investora? Máte dost už jen slibů a placení zbytečných poplatků? Pak jsme tady pro Vás. Peníze akciové společnosti 30.000,- až 900.000,- pro klienty i nebonitní s exekucí. Do částky 200.000,- bez doložení příjmu. Naše finance jsou vaše jistota!

Vložil/a:Jana Novotná
Vloženo:29.3. 2012

Skvělá půjčka

Potřebujete rychle peníze, a zároveň hledáte někoho, na koho se můžete spolehnout a důvěřovat mu? Své peníze máte k dispozici po sepsání naší Smlouvy o půjčce je průchodnost 100% !!! Přistupujeme ke svým klientům otevřeně. Vždy předem víte, kolik Vás půjčka bude stát a kolik za ni celkem zaplatíte. Každou žádost o půjčku posuzují naši pracovníci individuálně a během několika málo minut. Výhodné podmínky, nízký úrok. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu. Pro vyřízení volejte svého poradce na čísle 777 809 722

Vložil/a:a.s. investor
Vloženo:29.3. 2012

Jste v koncích?

Uvažujete o osobním bankrotu? Máme pro Vás řešení. Připravíme kompletní podklady pro insolvenční řízení podle zákona č. 182/2006 Sb., (insolvenčního zákona), v platném znění. Služba je poskytována certifikovaným správcem dluhu. Neváhejte a kontaktujte nás. www. oddluzeniliberec.cz tel: 774 667 757, 725 009 796

Vložil/a:Petra Ryšavá
Vloženo:28.3. 2012

Sloučení dluhů nebo osobní bankrot

Pomaháme klientům,kteří nezvládají splácet své finanční závazky. Určeno i pro klienty, kterým hrozí exekuce,nebo mají nařízenou exekuci . Hledáte možnost jak Vaši situaci řešit. Pošlete SMS na tel: 607 869 642 Do 24 hod se Vám ozveme, projednáme Vaši situaci a navrhneme možnosti řešení.

Vložil/a:Vlasta Zemanová
Vloženo:28.3. 2012

Všichni máme dluhy

V dnešní době máme všichni nějaké dluhy. Ale co když už nemám na splácení? Svěřte své dluhy odborníkům - certifikovaným správcům dluhů. Pomůžeme vám dluhy splatit a vy můžete klidně spát.

Vložil/a:Miroslava Kamenická
Vloženo:28.3. 2012

Skvělá půjčka

Potřebujete rychle peníze, a zároveň hledáte někoho, na koho se můžete spolehnout a důvěřovat mu? Své peníze máte k dispozici po sepsání naší Smlouvy o půjčce je průchodnost 100% !!! Přistupujeme ke svým klientům otevřeně. Vždy předem víte, kolik Vás půjčka bude stát a kolik za ni celkem zaplatíte. Každou žádost o půjčku posuzují naši pracovníci individuálně a během několika málo minut. Výhodné podmínky, nízký úrok. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu. Pro vyřízení volejte svého poradce na čísle 777 809 722

Vložil/a:Investor
Vloženo:28.3. 2012

Nestíháte splácet své závazky?

Chcete platit méně své splátky ? Nedostat se do finanční propasti ? Chcete se oddlužit? Přijďte se poradit k certifikovanému správci dluhů. ALE...bude to chtít odvahu, pevnou vůli a vytrvalost. To je totiž jediná cesta z dluhové pasti. Ráda Vám pomohu.

Vložil/a:Petra Hepnarová
Vloženo:28.3. 2012

Nezoufejte pro vysoké splátky

Nezoufejte pro vysoké splátky, můžeme vám pomoci. Obtěžují Vás telefonáty věřitelů, vyhrožování exekucí? Nezoufejte a zavolejte. Sjednotíme všechny pohledávky do jedné, nižší splátky, kterou zvládnete platit. 608 474 075

Vložil/a:Antónia Frolíková
Vloženo:28.3. 2012

Výhodné půjčky se zástavou nemovitosti po dobu 30 let.

Nabízím výhodné nebankovní půjčku oproti zástavě nemovitosti do 5 dnů. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním po celé ČR. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let s nebankovních sektoru. Nabízíme rychlé a levné podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Nepřevádíme vlastnická práva. Bez zkoumání registrů a příjmů. Bez poplatků předem. www.infopujcka.com

Vložil/a:Milan Karička
Vloženo:28.3. 2012

Výhodné půjčky se zástavou nemovitosti po dobu 30 let.

Nabízím výhodné nebankovní půjčku oproti zástavě nemovitosti do 5 dnů. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním po celé ČR. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let s nebankovních sektoru. Nabízíme rychlé a levné podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Nepřevádíme vlastnická práva. Bez zkoumání registrů a příjmů. Bez poplatků předem. www.infopujcka.com

Vložil/a:Milan Karička
Vloženo:28.3. 2012

Výhodné půjčky se zástavou nemovitosti po dobu 30 let.

Nabízím výhodné nebankovní půjčku oproti zástavě nemovitosti do 5 dnů. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním po celé ČR. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let s nebankovních sektoru. Nabízíme rychlé a levné podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Nepřevádíme vlastnická práva. Bez zkoumání registrů a příjmů. Bez poplatků předem. www.infopujcka.com

Vložil/a:Milan Karička
Vloženo:28.3. 2012

Výhodná nebank.půjčka bez poplatků.

Zajistím půjčku bez poplatků předem, peníze k dispozici snadno a rychle. Efektivní řešení finančních problémů bez zbytečného papírování. Postačí pravidelný příjem a vlastní bankovní účet. Např. 100.000 Kč za 1.814 Kč/měs. Více na wfg@czin.eu

Vložil/a:Werner
Vloženo:28.3. 2012

Vaše nebankovní...

...peníze: půjčky, úvěry, hypotéky. Potřebovali jste peníze a nikde jste nepochodili? Obraťte se na nás, jsme vaše správná volba. Ať jsou vaše potřeby malé či velké, jsme připraveni je splnit. Nebankovní finance musí být zajištěny nemovitostí / může vlastnit i třetí osoba /. Pomůžeme Vám s exekuci, dražbou nebo výkupem vaší nemovitostí /i zadlužené/ až za 70% tržní ceny. Žádné poplatky předem.

Vložil/a:Míra
Vloženo:28.3. 2012

Chcete žít bez dluhů -jak na to?

V dnešní době máme všichni nějaké dluhy.Ale co když už nemám na splácení?Svěřte své dluhy odborníkům - certifikovaným správcům dluhů. Pomůžeme vám dluhy splatit a vy můžete klidně spát.Pošlete SMS nebo email ve tvaru:příjmení,jméno,psč a Váš mobil a my se Vám do 24 hod.ozveme.

Vložil/a:Miroslav Špunda
Vloženo:28.3. 2012
Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Hypotéka bez registru
Pravidla používání webu