Responsive image

Půjčky bez registru ihned

Půjčky bez registru ihned

Nabídka a poptávka všech typů půjček poskytovaných u nás, zejména produktu půjčky bez registru ihned, informace o tomto velice žádaném produktu z nebankovního sektoru půjček bez náhledu do registru neplatičů. Najdete u nás krom inzerce nebankovních půjček také širokou nabídku bankovních produktů, které jsou jednoznačně nejvýhodnější.Toto ovšem lze sjednat pouze pokud jste v minulosti neměli problémy se splácením v kterékoliv bance. Pokud ano, jsou tu právě pro vás půjčky bez registru ihned, které často za vyšší úrok můžete mít opravdu téměř ihned. Opět vás musím upozornit na nebezpečí při poplatcích. S velkou pravděpodobností může být společnost vybírající poplatky předem podvodná, ať už jakýmkoliv způsobem. Proto si vyberte půjčky bez registru ihned jedině tehdy, pokud jsou bez poplatku předem.

RYCHLÉ půjčky bez poplatků

Nabízíme finanční pomoc všem občanům ČR.Jediné co potřebujete je pravidelný příjem,vlastní bankovní účet a nesmíte být v exekučním či insolvenčním řízení.Nemusíte dokládat příjem.Žádosti posuzujeme ihned.Dnes nám pošlete potřebné informace a již druhý den víte výsledek.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:6.5. 2011

Půjčky pro podnikatele

Půjčka pro začínající živnostníky (bez dvou daňových přiznání s avalem či zástavou nemovitosti)Půjčka pro živnostníky bez avala od 50 000,- Kč(pokud máte již 2 daňové přiznání)Zvýhodněná půjčka pro stávající klienty bez poplatku (při splnění podmínky 12 ti uhrazených splátek bez prodlení či úplné splacení půjčky)Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. o spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:6.5. 2011

DLOUHODOBÉ PŮJČKY OPROTI ZÁSTAVĚ NEMOVITOSTI.

Dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti, RD, byty v osobním vlastnictví, a DB ve všech lokalitách. Půjčíme Vám na koupi (koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví) nebo rekonstrukci nemovitosti.Nabízíme půjčky s bankovních a nebankovních sektoru.Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti.Možností splácení až na 30 let.Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem!

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:5.5. 2011

Půjčka pro živnostníky

Poskytujeme půjčky živnostníkům od 25 000Kč do 320 000Kč bez ručitele. Nejrychlejší půjčka právě od nás.Základním kritériem je pro nás výše Vašeho obratu, nikoliv zisku, případně bonita zástavy!Půjčka pro začínající živnostníky (bez dvou daňových přiznání s avalem či zástavou nemovitosti).Půjčka pro živnostníky bez avala od 50 000,- Kč(pokud máte již 2 daňové přiznání).Zvýhodněná půjčka pro stávající klienty bez poplatku (při splnění podmínky 12 ti uhrazených splátek bez prodlení či úplné splacení půjčky) Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:5.5. 2011

Expresní půjčky & úvěry na zástavu bez poplatků

Dostali jste se do tíživé finanční situace a potřebujete rychle vyplatit své závazky? Hrozí Vám exekuce nebo dražba? Máte strach ze soudních vykonavatelů? Právě Vám nabízíme expresní půjčky a úvěry na zástavu nemovitosti se splatnosti až 10 let. Možnost ručení rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem nebo stavebními pozemky. Požadujeme minimum podkladů. Předschválení půjčky již na základě fotodokumentace a OP. Vyplacení do 24 hod. v hotovosti. Možnost předčasného splacení bez sankcí. Bez ručitele. Bez dokládání příjmu. Bez náhledu do registrů. Bez omezení věku.

Vložil/a:Renáta Skočková
Vloženo:4.5. 2011

NEJLEPŠÍ DLOUHODOBÉ PŮJČKY OPROTI ZÁSTAVĚ NEMOVITOSTI.

Dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti, RD, byty v osobním vlastnictví, a DB ve všech lokalitách. Půjčíme Vám na koupi (koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví) nebo rekonstrukci nemovitosti.Nabízíme půjčky s bankovních a nebankovních sektoru.Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti.Možností splácení až na 8-25let.Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem!

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:4.5. 2011

Díra v úsporách

Půjčka,která Vás zaskočí.Díky naší nové nabídce úvěru Tutovka 4 999Kč máte možnost s přehledem doplnit Vaše domácí rozpočty.Informujte se o Tutovce a jiných našich produktech.Je to tak jednoduché,stačí jen kontaktovat úvěrového poradce a nějaké východisko s Vámi určitě najde.Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Eva Vlčková
Vloženo:4.5. 2011

Nebankovní půjčka na směnku-celá ČR.

Expresní soukromá nebankovní půjčka bez zkoumáni registrů a bez zástavy nemovitosti k vám domu do 24.hod.od schváleni půjčky.Půjčku vám nabízíme od soukromého investora na směnku až do výše 750.tis.kč.s dobou splatností až 15.let.Půjčka je určena občanům ČR se dvěma platnýma doklady totožnosti a jedním dokladem o pobytu-nájemni smlouva,sipo atd.O půjčku žádejte na emailu Kovarik.Gustav@seznam.cz

Vložil/a:Kovařik Gustav
Vloženo:3.5. 2011

Půjčky bez poplatku

Nabízíme nejvýhodnější půjčku bez zajištění na našem trhu. Půjčka je určena všem zaměstnaným, důchodcům (do 70-ti let), rentistům a podnikatelům. Bez náhledu do bankovního registru. Žádat můžete až 150.000 bez ručitele a zástavy. Veškeré vyřízení je z pohodlí domova. Neplatíte žádné poplatky předem, ani po obdržení fin. prostředků. Na účet obdržíte celou schválenou částku. Schválení půjčky je do 24 hod. od doručení podkladů. Neváhejte a napište si o podklady nutné k vyřízení.

Vložil/a:Martina Procházková
Vloženo:3.5. 2011

Prověřená nebankovní půjčka

Finance na váš účet do 48hodin po obdržení požadovaných materiálů, 1věřitel – přímý poskytovatel,půjčky od 30 000kč -1 000 000kč Právní a ekonomický servis zajištěn, nevoláte 900

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:3.5. 2011

Rozhazujeme tisíce

Díky takřka bezproblémovým úvěrům tomuto tvrzení můžete důvěřovat.Stačí nebýt v exekuci nebo v insolvenci a naše společnost Vám půjčí peníze na cokoliv a kolik potřebujete.Máme též nový produkt Tutovka,bezhotovostní jednoroční úvěr, kde nemusíte dokládat příjem.Volejte svého finančního poradce ještě dnes..Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Eva Vlčková
Vloženo:3.5. 2011

Půjčky bez registru do 50.000 kč

Máte nečekané výdaje?Nikde Vám nechtějí vyhovět?Tak to zkuste u nás. Chcete si něco pěkného koupit nebo svým blízkým?Vybavit kuchyň,koupit nový počítač apod.? Jste maminka na md,důchodce,máte zaměstnáni a máte příjem min.8.000kč,stačí mě napsat,a vše se rychle vyřídí.Celá ČR

Vložil/a: Lenka
Vloženo:2.5. 2011

Stop exekucím

Finance na váš účet do 48hodin po obdržení požadovaných materiálů, 1věřitel – přímý poskytovatel Právní a ekonomický servis zajištěn, nevoláte 900

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:2.5. 2011

DLOUHODOBÉ PŮJČKY OPROTI ZÁSTAVĚ NEMOVITOSTI.

Dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti, RD, byty v osobním vlastnictví, a DB ve všech lokalitách. Půjčíme Vám na koupi (koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví) nebo rekonstrukci nemovitosti.Nabízíme půjčky s bankovních a nebankovních sektoru.Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti.Možností splácení od 8 - 30 let.Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem!

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:2.5. 2011

Najdu pomoc?

Hledám soukromou bohatou osobu, která mi pomůže půjčkou 400 tis, bez platby předem, jinak přistoupím na jakékoliv podmínky. Splátka za měs. 7000,- Velice spěchá,prosím,pomozte ženě v nouzi.

Vložil/a:Olga
Vloženo:1.5. 2011

Restartujte se finančně.

Hypotéky, finance na koupi pozemku, komerčního objektu, překlenovací úvěr, zpětný leasing, finance na rekonstrukce a podobně. Vše bez poplatků, skrytých závazků. Potřeba jištění nemovitostí, včetně kupované. Řešení pro všechny, co nechtějí finanční zázrak. Vyřízení a vyplacení do 10. dnů, dle složitosti. Pokud stále jen hledáte lepší nabídku, věřte, že ta pravá Vám jisto jistě uteče a budete jen stále hledat dál. Email:fi.re.po@seznam.cz.

Vložil/a:Martin Cvrk
Vloženo:1.5. 2011

U NÁS peníze skutečně dostanete

Hledáte opravdu solidní nabídku nebankovního úvěru? Máme pro vás rychlé nebankovní půjčky online do 24 hodin od 1000 Kč až po financování nemovitostí do výše 10 miliónů korun. Rychlost a serióznost je u nás samozřejmostí.Tuto půjčku od nás získává 8 z 10 klientů! Po vyplnění žádosti budete ihned kontaktováni. Vyplnění žádosti je snadné a rychlé.Pokud bude Vaše žádost schválena, budete vyzváni k uzavření smlouvy. Do 5 minut od sepsání smlouvy Vám bude půjčka připsána na účet.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:1.5. 2011

DLOUHODOBÉ PŮJČKY OPROTI ZÁSTAVĚ NEMOVITOSTI.

Dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti, RD, byty v osobním vlastnictví, a DB ve všech lokalitách. Půjčíme Vám na koupi (koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví) nebo rekonstrukci nemovitosti.Nabízíme půjčky s bankovních a nebankovních sektoru.Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti.Možností splácení od 8 do 30 let.Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem!

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:1.5. 2011

Tutovka 4 999Kč

Úvěr Tutovka 4 999Kč opravdu pro každého (měsíční splátky,splatnost jeden rok),kdo potřebuje nutně nižší pohledávku kvůli nenadálým výdajům.Minimum papírů,bez doložení příjmů pouze čestné prohlášení,bez poplatků,stačí dva doklady s fotografií(občanský průkaz,řidičský průkaz,zbrojní pas...)Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost,není oprávněn vybírat jakékoliv poplatky za vyřízení půjčky.

Vložil/a:Eva Vlčková
Vloženo:1.5. 2011

Rychlá půjčka bez poplatků předem pro každého

Představte si, že máte život bez problémů. Vše klape jak má až na nedostatek peněz a spoustu dluhů. Pomohu Vám zase do normálního života. Půjčka od 100.000,- Kč do 5.500.000,- Kč bez poplatků předem do 24 hodin. Stačí už jen vyplnit online formulář na stránce.

Vložil/a:Josef Adámek
Vloženo:30.4. 2011

půjčíme i bez příjmu

NEBANKOVNÍ ÚVĚRY Na Směnku Bez poplatku předem! Potřebujete peníze a v bance Vám nepůjčí? Půjčujeme: - zaměstnancům i OSVČ - osobám pobírající rodičovský příspěvek - důchodcům Nemůžete doložit příjem? Půjčíme i na zástavu nemovitosti! okres Benešov a Praha Příjem nových spolupracovníků pro Benešovský okres!!! Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Zdeňka Dalibová
Vloženo:27.4. 2011

Zavolejte si o své peníze.

Dostali jste se do nenadálé finanční tísně a potřebovali by jste půjčit co nejrychleji peníze?Pak pro Vás máme nový produkt Tutovku.Půjčka 4 999Kč,bez dokládání příjmů,bez poplatků s rychlým vyřízením.Splatnost jeden rok s měsíční splátkou.Dále máte možnost i vyššího úvěru.Pro ty,kteří mají stálý příjem a nejsou v exekuci až 166 000Kč.Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Eva Vlčková
Vloženo:26.4. 2011

Půjčky se zástavou nemovitosti

U nás neplatíte žádné poplatky předem. Registry a příjmy se neprověřují. Vyplácení nevýhodných zástav a exekucí. Možnost ručit i družstevním bytem. Splatnost až 20 let s výhodnými splátkami. Vše seriózně vyřízeno s minimem dokladů, klient pouze vyplní žádost a doloží fotografie nemovitosti, zažádat lze z pohodlí domova. Napište si ještě dnes o prezentaci půjčky. Platí pro celou Čr.

Vložil/a:Pavel Sokola
Vloženo:26.4. 2011

Nebankovní americká hypotéka

Úvěr zajištěný nemovitostí pro všechny klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenabízíme zpětný leasing, ale úvěr se zástavou, jako banky. To znamená, že majitelem nemovitosti je až do úplného splacení úvěru klient! U naší nebankovní půjčky garantujeme roční úrok od 12,5% p.a.! Dobu splatnosti si u nás můžete zvolit jako v bance, tzn. až 20 let! Nenahlížíme do žádných registrů, ani dodatečně nepožadujeme po žadateli výpis z CBCB či registru Solus! Navíc naši klienti nemusí vůbec dokládat své příjmy! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku předem neplatí! Bez jakýchkoli poplatků předem! www.hypopujcky.cz

Vložil/a:Ivana Novotná, Double Information
Vloženo:25.4. 2011

Půjčky od soukromého sektoru

rychlé vyřízení půjčky – vyplacení do 2 dnů od podpisu půjčky od 30 000 do 1 milionu kč nebankovní sektor, který je přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-pouze jeden věřitel , nevoláte 900

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:25.4. 2011

Půjčky od soukromého sektoru

rychlé vyřízení půjčky – vyplacení do 2 dnů od podpisu půjčky od 30 000 do 1 milionu kč nebankovní sektor, který je přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-pouze jeden věřitel , nevoláte 900

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:25.4. 2011

Oddlužení - život bez stresu

Vytloukáte půjčku půjčkou a přesto se Vaše situace nelepší? Pomůžeme Vám.Nabízíme Vám kompletní oddlužení bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti ,bez dokládání příjmů, s právní ochranou . Nebojte se informovat.Rádi pomůžeme všem

Vložil/a:Eva Rysová
Vloženo:23.4. 2011

Rychlé půjčky

rychlé vyřízení půjčky – vyplacení do 48 hodin od podpisu nebankovní sektor, který je přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-pouze jeden věřitel , nevoláte 900

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:23.4. 2011

Tutovka 4 999Kč

Zjistili jste,že Vám chybí pár tisíc do další výplaty?Obraťte se s důvěrou na nás.Nový produkt na trhu půjček Tutovka 4999Kč,bezhotovostní,rychlá,bez poplatků, bez doložení příjmů,jen dva doklady totožnosti s fotografií..Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Eva Vlčková
Vloženo:22.4. 2011

Nebankovní úvěry pro firmy a podnikatele

Nebankovní úvěry zajištěné nemovitostí pro společnosti s ručením omezeným a akciové společnosti. I když se jedná o úvěry nebankovní, úrok máme roční, a to pouze 9,5% p.a.! Díky individuálnímu přístupu dokážeme najít řešení i pro klienty, kteří z různých důvodů nedosáhnou na úvěr v bance. Žádat můžete až o 90 000 000 Kč se splatností až 20 let. Přesto, že se jedná o finanční prostředky z nebankovních zdrojů, náš poskytovatel má oprávnění ústřední (centrální) banky České republiky - ČNB, a námi nabízené produkty splňují bankovní standardy a normy. Bez jakýchkoli poplatků předem! www.pujcky-pro-pravnicke-osoby.cz

Vložil/a:Ivana Novotná, Double Information
Vloženo:21.4. 2011

DLOUHODOBÉ PŮJČKY OPROTI ZÁSTAVĚ NEMOVITOSTI.

Dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti, RD, byty v osobním vlastnictví, a DB ve všech lokalitách. Půjčíme Vám na koupi (koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví) nebo rekonstrukci nemovitosti.Nabízíme půjčky s bankovních a nebankovních sektoru.Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti.Možností splácení až na 8-30let.Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem!

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:21.4. 2011

Zavolejte si o své peníze.

Maté finanční potíže?Banka Vám nepůjčí?Maté dost podvodníků,v tom případě se obraťte na nás poskytujeme úvěry od 4999Kč do 166 000Kč bez poplatků a ručitele,minimum dokladů,rychlé jednání,stoprocentní průchodnost.Jediné co nesmíte být v exekuci a insolvenci.Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:21.4. 2011

Půjčíme Vám až 150.000 Kč bez ručitele a zástavy

Nabízíme nejvýhodnější půjčku bez zajištění na našem trhu. Půjčka je určena všem zaměstnaným, důchodcům (do 70-ti let), rentistům a podnikatelům. Bez náhledu do bankovního registru. Žádat můžete až 150.000 bez ručitele a zástavy. Veškeré vyřízení je z pohodlí domova. Neplatíte žádné poplatky předem, ani po obdržení fin. prostředků. Na účet obdržíte celou schválenou částku. Schválení půjčky je do 24 hod. od doručení podkladů. Neváhejte a napište si o podklady nutné k vyřízení.

Vložil/a:Renáta Skočková
Vloženo:20.4. 2011

Expresní půjčky & úvěry na zástavu bez poplatků

Expresní půjčky jsou určeny všem klientům, kteří potřebují rychle finanční hotovost, vyplatit exekuce nebo jiné věřitele a vlastní vhodnou nemovitost k zástavě. Možnost ručení rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem popř. stavebními pozemky. Schválení půjčky již do 24 hod. na základě OP a fotodokumentace . Vyžadujeme minimum podkladů. Peníze v hotovosti. Bez ručitele. Bez dokládání příjmu. Bez náhledu do registrů. Bez omezení věku. Garantujeme rychlé vyřízení a možnost úvěr předčasně splatit.

Vložil/a:Renáta Skočková
Vloženo:20.4. 2011

poslední

žádost o půjčku 50000 kč jsem v solusu 1200 kč splácím z důchodu děkuji

Vložil/a:Jarča
Vloženo:20.4. 2011

Díra v úsporách

Nabízíme finanční pomoc všem občanům ČR.Jediné co potřebujete je pravidelný příjem a nesmíte být v exekučním či insolvenčním řízení.Žádosti posuzujeme individuálně,Dnes nám pošlete potřebné informace a již druhý den víte předběžný výsledek!Možnost 2x odložit splátku, jednou s udáním důvodu, jednou bez udání důvodu.Po šesti měsících řádného splácení možnost další půjčky.Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Eva Vlčková
Vloženo:20.4. 2011

Přímý Poskytovatel

PŔÍMÝ POSKYTOVATEL Nejsme zprostředkovatelé,bez volání na 900...půjčky na cokoliv i pro klienty s EXEKUCÍ.rychlé vyřízení,půjčky,pracujeme pro jednoho věřitele.Volejte ihned na tel.. č. 723 443 620.Vše Vám vysvětlíme a pokusíme se Vám pomoci

Vložil/a:Petra Štětková
Vloženo:19.4. 2011

Rychlé půjčky

rychlé vyřízení půjčky – vyplacení do 48 hodin od podpisu nebankovní sektor, který je přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-pouze jeden věřitel ,nabízíme půjčky , úvěry do 2 000 000Kč, nevoláte 900

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:18.4. 2011

Já pomohu Vám, Vy pomůžete mně.

Vzájemná finanční pomoc. Hledám podnikatele, obchodníky, firmy, obchodní společnosti co potřebují hypotéku, finance na koupi pozemku, komerčního objektu, překlenovací úvěr, zpětný leasing, finance na rekonstrukce a podobně. Vše je bez poplatků a skrytých závazků, potřeba jištění nemovitostí, včetně kupované. Vyřízení a vyplacení do 10. dnů, dle složitosti. fi.re.po@seznam.cz.

Vložil/a:Martin Cvrk
Vloženo:18.4. 2011

Zavolejte si o své peníze.

Dostali jste se do nenadálé finanční tísně a potřebovali by jste půjčit co nejrychleji peníze?Pak pro Vás máme nový produkt Tutovku.Půjčka 4 999Kč,bez dokládání příjmů,bez poplatků s rychlým vyřízením.Splatnost jeden rok s měsíční splátkou.Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:18.4. 2011
Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Hypotéka bez registru
Pravidla používání webu