Warning: PDOStatement::execute(): SQLSTATE[HY000]: General error: 1615 Prepared statement needs to be re-prepared in /data/web/virtuals/128425/virtual/www/domains/snadne-pujcky.cz/paginace/Db.php on line 66
Česká spořitelna - www.csas.cz
Responsive image

Česká spořitelna - www.csas.cz

Česká spořitelna - zkušenosti

Česká spořitelna, www.csas.cz - získala opět tituly Nejlepší a Nejdůvěryhodnější banka roku 2015.

Česká spořitelna poskytuje několik typů půjček. Kalkulačka úvěrú a půjček na webu : www Česká sporitelna.cz

Hotovostní půjčka na cokoliv bez ručitele
Bezúčelová půjčka na cokoliv bez potvrzení o příjmu, bez poplatku za vedení úvěru, kde si sami zvolíte výši a počet splátek. Lze si půjčit 20 000Kč - 700 000Kč až po dobu 7 let s úrokovou sazbou od 6,9% ročně. Řádnou splátku můžete až 2x ročne odložit, nebo jí o půlku můžete zvýšit či snížit. Pokud nechceme peníze na učet, můžeme sjednat hotovostní půjčku. Pro spočítání můžete použít kalkulačku půjčky.

Spotřebitelský úvěr
Půjčka na nákup zboží a služeb. Například na auto, na rekostrukci bytu, dovolenou nebo výbavu domácnosti. Uvěr je od 100 tis. do 700 000Kč. Také zde můžete 2x ročně odložit splátku. Opět můžete použít kalkulačku půjčky.

Úvěr od Buřinky
Tuto půjčku můžete nazývat také stavební spořitelna čs nebo stavební spořitelna Buřinka. Abyste lépe zpracovali podmínky úveru od Buřinky, použijte kalkuačku úvěru.

Půjčka pro studenty
Jedná se o půjčku osobám od 18ti let se statusem studenta středních, jazykových i vysokých škol, prezenčně i dálkově. Jedná se o půjčku na cokoliv, tzv. bezúčelová. Můžeme si půjčit 20 - 300 000 Kč až na 10 let. Pokud má student nějaké vlastní přijmy, nepotřebuje spoludlužníka.

Inzerce půjček zdarma:

Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Pravidla používání webu