Responsive image

Konsolidace půjček - i nebankovních bez registru a ručení

Nabídka rychlých půjček bez potvrzení o příjmu ještě dnes

Bezplatná inzerce bankovní i nebankovní konsolidace půjček. Nebankovní konsolidace půjček bez ručení nemovitosti i konsolidace půjček na směnku. Vložte si zdarma zvůj inzerát.

Inzerce půjček zdarma:

Půjčíme Vám na cokoli !!!

Půjčíme Vám na exekuce, dražby, konsolidace nevýhodných půjček a cokoli jiného. Splátky Vám umíme nastavit od několika měsíců, nebo až na 30 let!!! Nebereme žádné poplatky předem, neprověřujeme registry. Poskytujeme soukromím osobám i podnikatelům. Nutná zástava nemovitostí. Volejte, nebo piště SMS

Vložil/a:Stanislav Janeček
Vloženo:29.8. 2011
10

Půjčky bez poplatku předem

Vyplácíme exekuce, dražby i zástavy na nemovitostech a dlouhodobé hypotéky se splatností 20-30.let. Nedokládáte příjem a nezkoumá se registr dlužníků- půjčíme maximálně do 50% z tržní ceny nemovitosti, vyřízení do 14.dnů i dříve, úrok kolem 12% p.a.

Vložil/a:Karel Hoke
Vloženo:29.8. 2011
10

Dluhy vyřešíme bez půjčky

Aby ste se nemuseli bát otevřít obálku, nebo dveře kontaktujte SPRÁVCE DLUHŮ. Pomůžeme Vám řešit finanční nouzi. Nemusíte utrácet ani za telefonování. Stačí poslat SMS ve tvaru: SDN jméno příjmení PSČ telefon, a my se Vám ozveme.

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:29.8. 2011
10

Úvěry a půjčky ručené komerční nebo nekomerční nemovitostí - i vyplácení exekucí, rušení dražeb

Úvěry ručené komerční nebo nekomerční nemovitostí - pro všechny - pro zaměstnance, firmy, živnostníky, rentiéry atd. Od 50 000 kč – 100 000 000 kč, na 1 rok – 10 let. - vyplácení exekucí ( i již probíhajících ) a zástavních práv po celé ČR - vyplácení dluhů na fin. úřadech, SSZ, zdravotních pojišťovnách - zastavení a zrušení dražeb, konsolidace dluhů - i pro podnikatele ( protočení peněz, proplacení faktur, nákup zásob atd.) - výkupy nemovitosti až do 80 % její hodnoty - řešení nedostatku finančních prostředků - bez převodu vlastnických práv, nahlížení do registrů a poplatků předem - uspokojení věřitelů z důvodu nesplacených dluhů - možná forma zpětného leasingu nemovitosti. Do cca 8 – 12 dnů je úvěr vyřízen a vyplacen. Více na www.zastaveniexekuce.webnode.cz

Vložil/a:G-invest
Vloženo:26.8. 2011
10
Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Pravidla používání webu