Responsive image

Poštovní spořitelna cz

Poštovní spořitelna - zkušenosti

Poštovní spořitelna je spolehlivá bankovní společnost, která nabízí mnoho zajímavých produktů vhodné pro každého.
www.postovnisporitelna.cz

U Poštovní spořitelny si můžete půjčit až 300 000 Kč na osobu a to bezúčelově a bez zajištění !
S ručitelem si můžete půjčit až 600 000 Kč. Úvěr lze kdykoli po dohodě splatit předčasně.

Inzerce půjček zdarma:

Dotaz

Máte vy vůbec nějaký e-mail, kde by byl! zodpovědný člověk, který odpovídá i na nepříjemné dotazy nebo jste alibisté jako další instituce. Ani ten váš slavný ombudsman ho nemá!!Stejně neodpovíte, nevěřím tomu. Děkuji

Zelinka
27.7. 2012

vypis z učtu

číslo u´čtu 227236595 identifikační čislo 01487915

Jiří Lejsek
19.4. 2012

potřebuju vipis z červeneho konta za rok 2011

Jiří Lejsek
19.4. 2012

potřebuju vipis z červeneho konta

Jiří Lejsek
19.4. 2012

výpis z účtu

Dobrý den, nepřišel mi výpis z účtu za měsíc únor. Na koho se mám obrátit, abyste mi jej zaslali? Nevím, zda je chyba na Vaší straně, nebo zda to mohl někdo ukrást ze schránky. Potřebuji však tento výpis znovu zaslat. Je to možné? Kolik za to budete účtovat?

Hloušková
28.3. 2012

žádost

Dobrý den již 2 týdny se nemohu dostat na internetové bankovnictví poštovní spořitelny Růžičková

Růžičková Božena
7.3. 2012

osobní účet

Dobrý den,opakovaně žádám o zrušní účtu u Pošt.spořitelny.A nic.Jak je to možné,200kč na zrušení na ůčtě je.Tak proč mi účet po opakované žádosti nezrušej.Založit účet to je hned,ale zrušit se nechce.U jiných bank.institucí se zruší účet ihned.Tak proč to nejde i u Pošt.spořitelny.Děkuji za odpoved.

Michaela Horáková
5.3. 2012

PIN kód

Dobrý den vážení, začátkem února jsem obdržela novou kartu, ale doposud jsem nedostala nový PIN. Kde ho mám prosím urgovat.

Ing. Jana Bursová
28.2. 2012

Era kreditka k podnikání

Reaguji na Váš dopis ze dne 14.2.2012, zn. SME/KK/27, který mi zaslal Jiří Potůček, ve kterém mi sděluje zamítnutí mé žádosti o poskytnutí Era kreditky k podnikání. Nevidím žádný důvod k zamítnutí, protože jsem klientem poštovní spořitelny prakticky od samého začátku a nikdy jsem nic od Vaši spolešnosti o nic nežádal a požadovaných 15 tis. Kč mi připadá velmi zanedpatelnou půjčkou! Za tu dobu, co jsem klientem Vaši spořitelny, jsem Vám na poplatcích a úrocích dal mnohem větší částku. Myslím, že bych měl tuto kreditku dostat za věrnost! Díky za pochopení a jsem s pozdravem pro lepší spolupráci z klienty!

PAVLAS Radim
19.2. 2012

Připomínka

Váš poplatek "zpracování hotovosti" považuji za pokutu pro klienta za to, že si k vám uloží své peníze a současně za nejabsurdnější poplatek na fin.trhu.Je to také projev bezmezné arogance vaší banky vůči klientům. Realizujete obrovské zisky jen z rozdílu úroků, které požadujete u půjček a těch směšných úroků, které poskytujete z vkladů a přesto si vymýšlíte tyto absurdní poúplatky! Připomíná mi to jediné :LICHVU !

Jaroslav KOLEČKÁŘ
6.2. 2012

maxikarta

Važení . V Únoru mi končí platnost karty , a doposud jsem neobdržel novou. Mám to někde hlásit , nebo pošlete automaticky.

ŠTOFA Jan
6.2. 2012

od čerta k dáblu

Jsem z malého městečka u dálniceD1 již skoro měsíc mám zažádáno o půjčku,zatím nevím zda ji opravdu získám,ale na svůj důchod jsem už za tuto dobu vydal nemalé peníze,nevím jak dlouho mi to ještě vydrží a komunikace je na bodu 0,Hodně zdraví a spokojenosti v novém roceVobořil Zdeněk

Zdeněk Vobořil
17.1. 2012

Zruseni uctu

Uz 4 mesice se mi nedari zrusit ucet. 4 krat jesem vlozila na nej penize aby ho zrusily ale neni to tak!! Zda se mi ze kazdy vypis me stoji 200 korun. Dohromady me uz to stalo 1100 kc a nic neni zrusene!!!!

veronika katonova
5.1. 2012

Bankovní poplatky

V minulém roce byl jeden výběr měsíčně z konta zdarma.Nyní účtujete skoro 18,-Kč za to,že si chci vybrat svoje peníze z konta za směšný úrok.Je to nemravné.

Josef Pavlíček
4.1. 2012

PIP

Dobrý den, investovala jsem do PIP -zajištěný dne 12.10.2006 s názvem ČSOB Světový strom 11. Kdy a jakým způsobem si mohu peníze vyzvednout? Jinak výnos žádná sláva, podruhé bych už do tohoto obchodu nešla.

Postlová
18.12. 2011
Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Pravidla používání webu