Responsive image

Půjčky bez registru ihned

Půjčky bez registru ihned

Nabídka a poptávka všech typů půjček poskytovaných u nás, zejména produktu půjčky bez registru ihned, informace o tomto velice žádaném produktu z nebankovního sektoru půjček bez náhledu do registru neplatičů. Najdete u nás krom inzerce nebankovních půjček také širokou nabídku bankovních produktů, které jsou jednoznačně nejvýhodnější.Toto ovšem lze sjednat pouze pokud jste v minulosti neměli problémy se splácením v kterékoliv bance. Pokud ano, jsou tu právě pro vás půjčky bez registru ihned, které často za vyšší úrok můžete mít opravdu téměř ihned. Opět vás musím upozornit na nebezpečí při poplatcích. S velkou pravděpodobností může být společnost vybírající poplatky předem podvodná, ať už jakýmkoliv způsobem. Proto si vyberte půjčky bez registru ihned jedině tehdy, pokud jsou bez poplatku předem.

Výhodně, levně, seriozně a bez podvodu

Zajišťujeme nebankovní půjčky a úvěry se zástavou nemovitostí. Vyplácíme dluhy, exekuce, a nevýhodné zástavy s veškerým právním servisem. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými investory a nebankovními institucemi. Poskytujeme finanční prostředky do výše 50 % tržní hodnoty nemovitosti, úrok dle typu a délky úvěru. Máme více produktů a naší snahou bude najít to nejlepší řešení Vaší situace. Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti s vyřízením úvěru, tak nás kdykoliv kontaktujte na uvedených tel. číslech nebo na email. Vše bez poplatku předem, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmu. Nabídka platí pro celou ČR.

Vložil/a:K. Sýkora
Vloženo:4.7. 2011

Express půjcka

Přímí poskytovatel finančních služeb,poskytne půjčku od 50 tis až do 2 mil kč. Min příjem je 5500 kč, půjčka pro ženy na MD, pro klienty na ÚP.,pro podnikatele i zaměstnané.Do registrů nenahlížíme.Pro získání půjčky volejte na 604613155

Vložil/a:Ladislav Hackl
Vloženo:4.7. 2011

Půjčky oproti zástavě na 15-20.let i se záznamy v registrech

Půjčky oproti zástavě nemovitosti i se záznamy v registru na 15-20.let. Provádíme výplatu exekuce, dražeb a zástav, přeúvěrování hypotéky i krátkodobé zástavy, refinancování závazků, neúčelové hypotéky a půjčky pro podnikatele do 100 000 000kč. Žádné poplatky dopředu, každý případ posuzujme individuálně.

Vložil/a:Karel Hoke
Vloženo:4.7. 2011

Máte exekuce nebo dražbu, poradíme Vám s rychlým oddlužením

Hrozí Vám exekuce nebo již máte exekuci, případně exekuční příkaz k prodeji nemovitostí zapsaný na listu vlastnictví k Vašemu domu, bytu v osobním vlastnictví, družstevním bytu nebo pozemku? Nabízíme okamžité řešení Vašich problémů s exekucemi, poskytneme Vám hotovost do výše 50-60% tržní hodnoty nemovitosti na vyplacení Vašich exekucí. Hlavním cílem naší společnosti je, Vám nabídnout možnosti, jak nepřijít o Vaši nemovitost, na kterou byl vydán návrh na nařízení exekuce nebo přímo dražba. Tím, že vyplatíme veškeré exekuce, případně nevýhodné zástavy získává majitel nemovitostí možnost přefinancování svých veškerých dluhů a pohledávek jedním dlouhodobým a to buď bankovním, nebankovním případně úvěrem ve formě dlouhodobého zpětného leasingu s bankovními splátkami a možností splácet veškeré své pohledávky a dluhy jednou měsíční splátkou, výše měsíčních splátek se snažíme nastavit tak, aby klient své závazky zvládal hradit. Výše uvedené dlouhodobé přefinancování zajišťuje pro klienty naš

Vložil/a:Eva Kloudová,DiS.
Vloženo:3.7. 2011

VYPLÁCENÍ EXEKUCÍ A DRAŽEB.

Nabízíme dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti, RD, byty v osobním vlastnictví, a DB v celé ČR. Nabízíme půjčky s bankovních a nebankovních sektoru. Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti.Možností splácení až na 1-25let. Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem! www.infopujcka.wbs.cz

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:3.7. 2011

Nové produkty......

Nabízíme nové nebankovní půjčky na OP bez prokázání příjmu,bez registrů. Investiční životní pojištění se spořením na důchod-kreditní karta zcela zdarma bez doložení příjmu. Nabízíme i spolupráci. Č.Budějovice a Č.Krumlov. Kontakt:776202385

Vložil/a:Marcela Hřebejková
Vloženo:3.7. 2011

Nebankovní půjčky bez poplatků předem.

Poskytujeme dlouhodobé nebankovní úvěry až na 25 let.Vyplatíme exekuce,nevýhodné zástavy a zachráníme Vaši nemovitost před dražbou.Dále nabízíme zpětný leasing nemovitostí s bankovními splátkami a dlouhodobou splatností.Na všechny nabízené produkty požadujeme pouze ručení zástavou nemovitostí.Právní a poradenský servis zdarma.Všechny služby poskytujeme bez poplatků předem.V případě zájmu nás kontaktujte a najdeme nejlepší možné řešení Vašeho problému.

Vložil/a:Rostislav Vašečka
Vloženo:1.7. 2011

Rychlé půjčky - přímý poskytovatel

Expresní půjčky jsou určeny všem klientům, kteří potřebují rychle finanční hotovost, vyplatit exekuce nebo jiné věřitele.Přímý poskytovatel – 1věřitel,smlouva o půjčce Schválení půjčky do 24hodin na základě zadaných údajů půjčky od 30 000 – 1 000 000,- právní a ekonomický servis zajištěn nevolá se 900 Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro několik nebankovních společností.

Vložil/a:jana nováková
Vloženo:30.6. 2011

Půjčky se zástavou nemovitosti

Bez poplatků předem - krátkodobé i dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti. Půjčky na koupi nemovitosti s ručením kupovanou nemovitostí. Řešíme i vyplacení exekucí na nemovitosti a konsolidaci půjček.

Vložil/a:Jaroslav Chytil
Vloženo:30.6. 2011

Finanční pomoc

Hledáte půjčku kterou dostanete a nebudete muset platit zbytečné poplatky předem? Nová nabídka na trhu půjček. Bez poplatků a k dispozici do 24 hodin. Nyní už existuje šance pro Vás. Stačí vyplnit online žádost na stránkách http://pujckapraha.jecool.net a půjčka je Vaše.

Vložil/a:Michal Novosad
Vloženo:30.6. 2011

Neplatíte poplatky

Potřebujete rychle sehnat peníze a banka se k Vám otočila zády, neboť jste v registru?Pak se nám ozvěte, protože my se zaručeně zády k Vám neotočíme.Půjčujeme i problémovým klientům a to až do výše 9 800Kč.Musíte však splňovat určité podmínky, které jsou- Nesmíte mít žádnou exekuci, musíte mít vlastní účet v kterékoliv bance a platný doklad totožnosti.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:30.6. 2011

Půjčka po celé ČR na směnku.

Chcete získat půjčku do 24.hod od soukromého investora až 30 000-800 000,-Kč, které byste mohli použít na cokoli, ale máte zápis v registru? Představujeme vám řešení v podobě půjčky bez registru a zástavy nemovitosti ručenou směnkou.Naši půjčku bez registru ihned si můžete velmi pohodlně sjednat přes internet odesláním žádosti na email.Smlouvu vám obchodní zástupce doručí až domů a poté po podepsáni smlouvy a směnky vám rovnou vyplatí půjčku v hotovosti.Naše půjčka ihned umožňuje mít peníze k dispozici již do 24 hodin.Nebudete potřebovat ručitele ani nemusíte zastavit majetek.Prosím žádosti pište na email Pujcky-BorekMichal@seznam.cz

Vložil/a:Bořek Michal
Vloženo:29.6. 2011

Půjčky do 24 hodin

přímí investoři nabízejí půjčky do 200 000,- na směnku.Vyplácení při podpisu na ruku.

Vložil/a:tomáš nový
Vloženo:28.6. 2011

Půjčka po celé ČR na směnku.

Chcete získat půjčku do 24.hod od soukromého investora až 30 000 ? 800 000,-Kč, které byste mohli použít na cokoli, ale máte zápis v registru? Představujeme vám řešení v podobě půjčky bez registru a zástavy nemovitosti ručenou směnkou.Naši půjčku bez registru ihned si můžete velmi pohodlně sjednat přes internet odesláním žádosti na email.Smlouvu vám obchodní zástupce doručí až domů a poté po podepsáni smlouvy a směnky vám rovnou vyplatí půjčku v hotovosti.Naše půjčka ihned umožňuje mít peníze k dispozici již do 24 hodin.Nebudete potřebovat ručitele ani nemusíte zastavit majetek.Prosím žádosti pište na email Pujcky-BorekMichal@seznam.cz

Vložil/a:Bořek Michal
Vloženo:28.6. 2011

Nejlevnější úvěry - konsolidace dluhů - vyplácení exekucí - splatnost až 30 let -

Zajišťujeme nejlevnější bankovní i nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry, konsolidaci dluhů, podnikatelské úvěry a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem. Máme více přímých investorů ( jedny z největších v ČR). Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 8-14%. Nebankovní úvěr jsme schopni přeúvěrovat v bankovním domě a to i v případě, že klient má nějaký vroubek. Máme za sebou 5 let zkušeností , s působností po celé ČR, s bohatými zkušenostmi a velkým množstvím spokojených zákazníků ( důkazem toho je i to, že nejsme negativně probíráni na jakýchkoliv diskuzních fórech). Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti se zajištěním úvěru ( bankovního i nebankovního )tak nás kdykoliv kontaktujte na níže uvedených tel. číslech nebo email. adrese. Tel: 739 651 300, email: finance.VK @seznam.cz Úvěry poskytujeme až od 80 tis. a pouze se zástavou nemovito

Vložil/a:Pavel Pinďák
Vloženo:27.6. 2011

JISTÉ PŮJČKY do 15 tisíc všem - TOP půjčka

Nebankovní půjčky ihned na váš bankovní účet.Od 1000 Kč do 15000 Kč bez dokládání příjmu,velmi vysoká schvalovatelnost,půjčku dostane bez problémů téměř každý.Déle pro Vás máme úvěry,spoření,hypotéky,oddlužení a také v dnešní době velmi důležité pojištění,povinné ručení.Nejlepší možné podmínky,nejnižší možné splátky,bez poplatků předem.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:26.6. 2011

Půjčky na směnku

Poskytujem úvěr na směnku, bez prověřování registrů a příjmů. Částky od 300.000 Kč však na zástavu nemovitosti. Řádná smlouva, bez podvodu. Více na emailu.

Vložil/a:václav
Vloženo:25.6. 2011

Ověřené nebankovní půjčky

rychlé vyřízení půjčky - úvěru bez registru,vyřízení do 2dnů od podpisu smlouvy půjčky od 30 000 do 1 milionů kč nebankovní sektor, přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-pouze jeden věřitel , právní a ekonomický servis ,nevoláte 900 Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro několik nebankovních společností.

Vložil/a:jana nováková
Vloženo:25.6. 2011

Bez poplatků

Snadno dostupná bezhotovostní půjčka i pro ty, kteří nemají jak prokázat příjem. Minimum papírování, rychlé jednání, žádné poplatky. Půjčujeme až 14 800.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:24.6. 2011

MOHLO BY SE HODIT

Co Vám můžu nabídnout - Půjčky již od 1000 Kč,rychlá půjčka až 50000 Kč v hotovosti na ruku k Vám domů do několika hodin.Dále různé druhy úvěrů - ze stavebního spoření,spotřebitelské,hypotéční.Klasické hypotéky,americké hypotéky,oddlužení se zástavou nemovitosti,ale i bez zástavy a v neposlední řadě také velmi důležité pojištění,povinné ručení.Vše za nejlepších možných podmínek,poctivě,bez poplatků.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:23.6. 2011

Půjčka bez poplatků

Poskytujeme peníze na vyplacení exekucí a nevýhodných půjček, také půjčujeme na koupi nových nemovitostí. U nás neplatíte žádné poplatky předem. Jedinou naší podmínkou je, aby zájemce o naší půjčku měl vlastní nemovitost a není pro nás problém pokud je nemovitost v určité míře zadlužená. Také půjčujeme peníze novým firmám, které chtějí rozjet podnikání, nebo zadluženým firmám, které se ocitly v krizi.

Vložil/a:Marko Jankovic
Vloženo:22.6. 2011

PUJČKA PRO CIZINCE

Nabízíme pujčky pro cizine s tr.pacovnim poměrem v Čr.Požadujeme jen minalní pacovní dobu 6 měsicu.

Vložil/a:LUCIE
Vloženo:22.6. 2011

Vše pro Vás

Umíme pomoct lidem,kteří mají záznam v solusu ale i lidem co mají čisté všechny registry.Vše vyřízeno rychle a bez zbytečných průtahů a bez poplatků předem!Neváhejte zavolat a napsat..

Vložil/a:Nováková Jana
Vloženo:22.6. 2011

Vyplatíme Vaše dluhy.

Provádíme vyplácení dražeb,exekucí a nevhodných zástav.Vyčistíme Váš list vlastnický od zástav,exekucí,exekučních příkazů k dražbě apod.Zbavíme Vás veškerých Vašich stávajících dluhů.Vy pak můžete vyřídit dlouhodobý nebankovní úvěr u společností,které tyto produkty nabízejí.S tímto přeúvěrováním Vám samozřejmě pomůžeme až do úplného vyřízení.Nově poskytujeme úvěry až na 25 let.Půjčujeme max. do 50% z odhadní ceny nemovitosti.Zpětný leasing až do 70% z tržní hodnoty nemovitosti.Po dobu vyřizování úvěru nám neplatíte žádné měsíční splátky,půjčku vracíte až po vyřízení úvěru nebo zpětného leasingu.Nabízíme také půjčky na odkup bytu do osobního vlastnictví.Bez nahlížení do registrů a prokazování příjmů.Po telefonické dohodě přijedeme osobně a najdeme nejvhodnější variantu řešení Vašeho problému.Veškerý právní a poradenský servis.Nebereme žádné poplatky předem.Zavolejte včas,přibývá nám případů,kdy lidem již nejme schopni pomoci,protože dluhy převyšují hodnotu jejich nemovitosti.

Vložil/a:Rostislav Vašečka
Vloženo:22.6. 2011

Nebankovní úvěry pro s.r.o. + a.s.

Nebankovní úvěry zajištěné nemovitostí pro společnosti s ručením omezeným a akciové společnosti. I když se jedná o úvěry nebankovní, úrok máme roční, a to pouze 9,5% p.a.! Díky individuálnímu přístupu dokážeme najít řešení i pro klienty, kteří z různých důvodů nedosáhnou na úvěr v bance. Žádat můžete až o 90 000 000 Kč se splatností až 20 let. Přesto, že se jedná o finanční prostředky z nebankovních zdrojů, náš poskytovatel má oprávnění ústřední (centrální) banky České republiky - ČNB, a námi nabízené produkty splňují bankovní standardy a normy. Bez jakýchkoli poplatků předem! www.pujcky-pro-pravnicke-osoby.cz

Vložil/a:Double Information
Vloženo:22.6. 2011

STAVEBNÍ spoření,úvěry,hypotéky a další

Co Vám můžeme nabídnout - STAVEBNÍ SPOŘENÍ,úvěry ze stavebního spoření,překlenovací úvěry,spotřebitelské úvěry (účelový i neúčelový),hypotéky,nebankovní půjčku od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti od soukromé firmy.Nejlepší možné podmínky,žádné poplatky.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:21.6. 2011

ODDLUŽENÍ na zástavu

Jste ve finanční tísni? Dlužíte všude kam se podíváte?Bojíte se toho co bude dál? Už nemusíte! Nabízíme Vám řešení.Oddlužíme Vás rychle, neváhejte a obraťte se na nás.Neslibujeme, ale oddlužujeme.Nabízíme služby spojené s řešením exekucí v jakémkoliv stádiu, vyřešíme i zdánlivě neřešitelné.CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT DÁL? Je toho hodně - půjčky již od 1000 Kč,hypotéky,úvěry,pojištění,STAVEBNÍ SPOŘENÍ....U nás si jiště vybere každý žadatel.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:21.6. 2011

Nejlevnější úvěry - splatnost až 30 let. - vyplácíme exekuce - konsolidace dluhů - bez poplatku

Zajišťujeme nejlevnější bankovní i nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry, konsolidaci dluhů a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem. Máme více přímých investorů ( jedny z největších v ČR). Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 6-13%. Nebankovní úvěr jsme schopni přeúvěrovat v bankovním domě a to i v případě, že klient má nějaký vroubek. Máme za sebou 5 let zkušeností , s působností po celé ČR, s bohatými zkušenostmi a velkým množstvím spokojených zákazníků ( důkazem toho je i to, že nejsme negativně probíráni na jakýchkoliv diskuzních fórech). Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti se zajištěním úvěru ( bankovního i nebankovního )tak nás kdykoliv kontaktujte na níže uvedených tel. číslech nebo email. adrese. Tel: 739 651 300, email: finance.VK @seznam.cz Úvěry poskytujeme až od 80 tis. a pouze se zástavou nemovitosti – stejn

Vložil/a:Pavel Pinďák
Vloženo:20.6. 2011

Oddlužení nemovitosti

Hrozí Vám exekuce, máte na nemovitosti exekuční příkaz k prodeji nemovitosti nebo dokonce už nařízenou dražbu? Nabízíme Vám řešení vašich problémů s dluhy, exekucemi, nebo dražbou - nabízíme oddlužení vaši nemovitosti. Hlavním cílem naší společnosti je nabídnout Vám možnost, jak nepřijít o Vaši nemovitost, na kterou byl vydán návrh na nařízení exekuce nebo už přímo dražba. Nabízíme půjčky se splatností až 20 let a splátky půjčky nastavíme tak, aby klient své závazky zvládl hradit. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a naší snahou je najít pro Vás nejlepší řešení Vaší finanční situace. Neplatíte odhady, listy vlastnictví, zdarma obvoláme veškeré společnosti, exekutorské úřady, instituce a zjistíme přesnou výši Vašich pohledávek. Nejsme zprostředkovatelé, jsme přímí investoři.

Vložil/a:JMG Investments
Vloženo:19.6. 2011

Ověřené půjčky

Rychlé půjčky do výše 1,5 mil. , určeny všem klientům ,kteří potřebují finanční hotovost,vyplatit exekuce nebo jiné věřitele , jsme přímí poskytovatelé nebankovních půjček – půjčka od jednoho věřitele , smlouva o půjčce Telefonní číslo není 900 dokážeme Vám odborně a kvalitně poradit Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost. Platí pro celou ČR

Vložil/a:jana nováková
Vloženo:19.6. 2011

Půjčky, konsolidace, řešení a vyplácení exekucí.

Zajišťujeme nebankovní půjčky a úvěry se zástavou nemovitostí. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné zástavy s veškerým právním servisem. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými investory. Poskytujeme finanční prostředky do výše 50 % tržní hodnoty nemovitosti, úrok od 2 -15% dle typu a délky úvěru. Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti s vyřízením úvěru, tak nás kdykoliv kontaktujte na uvedených tel. číslech nebo na email. Vše bez poplatku předem, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmu. Platí pro celou ČR. Tato nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry.

Vložil/a:K. Sýkora
Vloženo:19.6. 2011

Je tu řešení bez poplatků.

Nabídka půjček, úvěrů, hypoték, zpětný leasing nemovitostí, řešit exekuci, výhradně ručené nemovitostí. Peníze na koupi nemovitosti, finance na podnikání. Nejsem přímý poskytovatel. Žádné poplatky a předběžné smlouvy. Ve své poptávce prosím uveďte výši požadované částky, dobu předpokládané splatnosti, informaci obratem zašlu. Na sms nebudu reagovat. Email: fi.re.po@seznam.cz.

Vložil/a:Martin Cvrk
Vloženo:16.6. 2011

Půjčky, konsolidace, řešení a vyplácení exekucí.

Máte dluhy, exekuce nebo Vám snad už hrozí dražba? Pokud tedy potřebujete půjčku pro řešení Vašich problémů je možno ji získat se zástavou nemovitosti do 50% její hodnoty. Preferujeme solidní a od začátku průhledné jednání. Neváhejte a nenechejte dluh narůstat. Kontaktujte nás i pro nezávazné posouzení Vaší situace.

Vložil/a:K. Sýkora
Vloženo:16.6. 2011

Půjčka Flexi - nebankovní

150.000 Kč bez zástavy. Vhodné zejména pro zaměstnance, důchodce, živnostníky kteří mají záznam v bance. Peníze se čerpají bezúčelově. Příklad: půjčka 100.000 Kč: splátka 2.839 Kč měsíčně, 55 splátek, úrok 20,88%, účet bez poplatku, zaplaceno celkem 156.145 Kč, bez poplatku za vyhotovení smlouvy, RPSN 23%, předčasné splacení bez poplatku. Půjčka od jednoho věřitele.

Vložil/a:pí.Matoušová
Vloženo:15.6. 2011

Půjčka 250000 na směnku.

Dobrý den,potřebovali bychom půjčit částku 250000kč,úroky respektujeme,máme stálý pravidelný příjem,můžeme splácet 10 000kč měsíčně. Spěchá.Děkuji za nabídky.

Vložil/a:Milan
Vloženo:15.6. 2011

Máte problémy?

Máte problémy? Chcete je řešit? Peníze Vám v dnešní době sotva někdo půjčí! A jestli nechcete naletět podvodníkům - kontaktujte nás a My Vám pomůžeme. Volejte – pište Finančně právní poradenská kancelář – Pomáháme v nouzi – 776 668 164 Email : pomahamevnouzi@seznam.cz

Vložil/a:Pomáháme v nouzi
Vloženo:15.6. 2011

40 000

Kdo pujči na Směnku a smlouvu 40 000 Kč vrátim 70 000 Kč bez poplatku předem a zbytečného dokladování děkuji spěchá

Vložil/a:stefan
Vloženo:15.6. 2011

Půjčky, úvěry, konsolidace, řešení exekucí

Zprostředkujeme Vám možnou půjčku z nebankovního sektoru, půjčky jsou bez jakýchkoliv poplatků předem. Krátkodobý úvěr : S úrokem 5 - 8 % měsíčně ( dle poměru mezi cenou zástavy a půjčkou), na dobu nezbytnou ( 3-6měsíců) pro vyčištění LV nemovitosti a její prodej, nebo vyřízení dlouhodobého úvěru. Úvěr je poskytován do 50% hodnoty nemovitosti. Střednědobý úvěr: Jedná se o úvěr pro klienty, kteří jsou schopni řešit svoji situaci v horizontu 1 až 2 let a zároveň jsou schopni provádět měsíční splátky. Úrok je 2 % měsíčně, (v případě dobrého poměru mezi hodnotou nemovitostí a žádaným úvěrem může být úrok 1,6%). V případě řádného splácení úroků je možné úvěr prodloužit o další rok 10 % bez ohledu na to kolikrát byl úvěr prodloužen. Úvěr je poskytován do 50% hodnoty nemovitosti. Dlouhodobý úvěr: Je poskytován na dobu 1 až 30 let (musí být splacen do 73 let klienta). Úvěr je poskytován do výše max. 35 % ceny zástavy. Počet závad (exekucí apod.) na LV by měl být pouze v

Vložil/a:K. Sýkora
Vloženo:14.6. 2011

VEŠKERÉ finanční prostředky na jednom místě

Potřebujete rychle finanční prostředky? Pak Vám můžeme nabídnou půjčky již od 1000 Kč,úvěry ručené nemovitostí i bez ručení nemovitosti,HYPOTÉKY,americké hypotéky,oddlužení se zástavou,oddlužení bez zástavy,STAVEBNÍ SPOŘENÍ,úvěry ze stavebního spoření,překlenovací úvěry a dále všechny druhy POJIŠTĚNÍ,povinné ručení,spořící účet ING Konto.U nás si jistě najde každý to co hledá.Seriozně,rychle a bez poplatků.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:13.6. 2011

Nejlevnější půjčky - splatnost až 30 let. - vyplácíme exekuce - konsolidace dluhů - bez poplatku

Zajišťujeme nejlevnější bankovní i nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry, konsolidaci dluhů a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem. Máme více přímých investorů ( jedny z největších v ČR). Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 6-13%. Nebankovní úvěr jsme schopni přeúvěrovat v bankovním domě a to i v případě, že klient má nějaký vroubek. Máme za sebou 5 let zkušeností , s působností po celé ČR, s bohatými zkušenostmi a velkým množstvím spokojených zákazníků ( důkazem toho je i to, že nejsme negativně probíráni na jakýchkoliv diskuzních fórech). Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti se zajištěním úvěru ( bankovního i nebankovního )tak nás kdykoliv kontaktujte na níže uvedených tel. číslech nebo email. adrese. Tel: 739 651 300, email: finance.VK @seznam.cz Úvěry od 80 tis. poskytujeme pouze se zástavou nemovitosti. Smlouvy o ú

Vložil/a:Pavel Pinďák
Vloženo:13.6. 2011
Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Hypotéka bez registru
Pravidla používání webu