Responsive image

Půjčky bez registru ihned

Půjčky bez registru ihned

Nabídka a poptávka všech typů půjček poskytovaných u nás, zejména produktu půjčky bez registru ihned, informace o tomto velice žádaném produktu z nebankovního sektoru půjček bez náhledu do registru neplatičů. Najdete u nás krom inzerce nebankovních půjček také širokou nabídku bankovních produktů, které jsou jednoznačně nejvýhodnější.Toto ovšem lze sjednat pouze pokud jste v minulosti neměli problémy se splácením v kterékoliv bance. Pokud ano, jsou tu právě pro vás půjčky bez registru ihned, které často za vyšší úrok můžete mít opravdu téměř ihned. Opět vás musím upozornit na nebezpečí při poplatcích. S velkou pravděpodobností může být společnost vybírající poplatky předem podvodná, ať už jakýmkoliv způsobem. Proto si vyberte půjčky bez registru ihned jedině tehdy, pokud jsou bez poplatku předem.

Postihli vás nečekané vydaje ?

Postihli vás nečekané vydaje ? a váš rozpočet na ně nestačí ? tak nevěšte hlavu a kontaktujte nás ! mi vám poskytneme hotovost kterou potřebujete a poradíme vám tel ,728981906

Vložil/a:Kateřina Štajnerová
Vloženo:22.3. 2010

Exekuce,dražby,refinance,hypotéky

Pokud vlastníte nemovitost a potřebujete vyplatit exekuci,dražbu,bezúčelový úvěr,refinancovat nevýhodné úvěry,hypoteční úvěry,americké hypotéky a řádné přeúvěrování se splatností do 25.let tak vám mohu pomoct.Veškeré náklady za zprostředkování,smluvní a právní servis platíte až z realizovaného úvěru,dopředu se nic neplatí.Úvěry se realizují formou zástavního práva na nemovitosti,nejedná se o zpětný leasing.Doba vyřízení úvěru záleží na jeho typu a celkové složitosti případu.Výše úvěru od 100 000 do 5 000 000kč. Platí pro celou Českou Republiku.

Vložil/a:Karel Hoke
Vloženo:22.3. 2010

Půjčky na směnku do 24h

Poskytujeme půjčky na směnku za vlastních zdrojů,pouze 2 doklady totožnosti,vyřízení do 24h. Kontaktujte nás pouze telefonicky.

Vložil/a:Jan Nussbaum
Vloženo:21.3. 2010

Půjčky i od soukromých investorů a bez registrů.

Půjčky také bez registru i od soukromých investorů.Potřebné prokázání příjmu. Vše na základě smlouvy. Dotazník na našich stránkách http://www.creditdata.ic.cz Jsme zaměřeni na tzv. problémovou klientelu. Tedy se zápisem v registru apod.

Vložil/a:CreditData
Vloženo:20.3. 2010

Vyhodné půjčky řešime i exekuce nemovitosti

Půjčíme MAX do 50% tržní hodnoty nemovitosti. A na exekuce do 40%. Provedeme zdarma odhad, vaše žádost je posouzena do 2 dnů! řešíme i exekuce nemovitosti, peníze již od 7 do 14 dnů! působíme po Po cele ČR! bez poplatku předem, bez náhledu do registrů, bez prokazování příjmů. Vše je rychle a seriózně vyřízene s minimem dokladů od klienta úvěry jsou od 1 do 10 let http://www.pujcky-uvery.snadno.eu 728 088 003

Vložil/a:vice investoru
Vloženo:19.3. 2010

Exekuce,dražby,refinance,hypotéky

Úvěry oproti zástavě nemovitosti ze soukromých,nebankovních a bankovních zdrojů bez poplatků předem a s veškerou právní ochranou.Výše úvěru do 5 000 000kč,vhodné pro vyplacení exekucí,dražeb,refinancí a hypoték popřípadě možnost pomoc lidem kteří jsou v registrech a nemohou dokázat příjem.Celá Česká Republika.

Vložil/a:Karel Hoke
Vloženo:18.3. 2010

pujcka specha

schanim pujjcku a to dost rychle na zaplaceni vsech dluhu do konce mesice .200000az 300000.dekuji pomozte prosim

Vložil/a:zuzana
Vloženo:17.3. 2010

Půjčky bez poplatků předem!!!

Nabízíme půjčky bez registru a bez poplatků předem od 10.tis. Pro důchodce i zaměstnance,vyříení do 3 dnů od podání žádosti. Volejte 774344505

Vložil/a:Lucie Švecová
Vloženo:17.3. 2010

Exekuce,dražby,refinance,hypotéky

Zajištění krátkodobých a dlouhodobých úvěrů oproti zástavě nemovitosti k vyplacení:exekucí,dražeb,refinancování,bezúčelových úvěrů a hypoték ze 3.Finančních zdrojů bez poplatku a jiných akontací dopředu.Mohu pomoct i lidem kteří mají záznamy v registrech a nemohou prokázat svůj příjem.Výše úvěru do 5 000 000kč,právní ochrana zajištěna formou zástavního práva na katastru (Nejedná o zpětný leasing).Doba vyřízení záleží na složitosti každého případu.Platí na území celé České Republiky.

Vložil/a:Karel Hoke
Vloženo:17.3. 2010

Půjčky bez registrů i od soukromých investorů.

Půjčky bez registru i od soukromých investorů. Potřebné prokázání příjmu. Vše na základě smlouvy. Více na našich stránkách http://www.creditdata.ic.cz Jsme zaměřeni na tzv. problémovou klientelu. Tedy se zápisem v registru apod.

Vložil/a:CreditData
Vloženo:16.3. 2010

Půjčka na směnku bez rizika

Půjčíme vám peníze na směnku bez nahlíženi do registrů a bez zástavy.Při jednáni s klienty automaticky zasílám naskenovaný Op.Průkaz pro větší důvěru při jednáni s klienty.Ručíte pouze směnkou.Půjčujeme do 1.mil.kč na dobu maximálně 15.let.Exkuce je možný vyplatit.Půjčujeme i matkám na MD a cizincům pracující trvale v ČR.Půjčku lze vyřídit do pár hodin z domova,veškeré dokumenty(smlouvu,směnku)vám zašleme i s potřebnými údaji.Půjčku vyřizujeme i vyplácíme po celé ČR a půjčku vyplácíme v hotovosti do 24.hod.Pokud máte zájem prosím napište nám na email a my vám odpovíme.Děkují.Email Smenka-pujcka@seznam.cz

Vložil/a:Karel Havránek
Vloženo:16.3. 2010

Půjčky bez registrů a poplatků

Půjčka 5.000,- Kč se splatností 12 měsíců, s měsíční splátkou 565,- Kč. Bez zbytečné administrativy a prověřování registrů, poskytovaná na účet žadatele. Žádné potvrzení o zaměstnání, žádné další ověřování. Dokládá se pouze kopie OP a kompletní výpis z účtu. Nebankovní úvěr od 5.000,- do 30.000,- bez ručitele a prověřování registrů, poskytovaný na účet žadatele. Úvěr je určen pro zaměstnance, OSVČ, důchodce nebo ženy na mateřské dovolené. Splatnost úvěru je 12 měsíců. Žádné poplatky předem ani po vyplacení. Platí pro celou ČR.

Vložil/a:Fin Consulting
Vloženo:15.3. 2010

Půjčka na směnku bez registrů,zástav a poplatku.

Potřebujete půjčit?Nechcete platit nesmyslné poplatky?Nemůžete do banky kvůli registru?Zkuste půjčku od soukromého investora,p.Karla Lináře, na směnku a bez žádného zkoumáni bankovního registru a nebankovního registru,a zcela bez poplatku při vašém dodání všech potřebných dokumentů,jedině co nesmíte mít je exekuce na plat či účet.Půjčka je jištěna směnkou a proto ani nepotřebujete zástavu nemovitostí.K uzavření půjčky potřebujete dva doklady totožnosti a doklad o placení bytu.Postup je následovný,na náš mail nám prosím napište vaše jméno,věk,město kde bydlíte,a výši půjčky.My vám podle těchto údajů sdělíme jestli vám půjčku poskytneme.Pokud ano,sjednáme si u vás schůzku k podepsáni smlouvy a směnky do 24.hod.od schválení žádosti a ihned vám půjčku hotově vyplatíme.Půjčujeme do 2.mil.kč až na 20.let splatnosti.V případě vašeho zájmu pište na email- novotny.smenka@seznam.cz.Děkuji Novotný Radek.

Vložil/a:Radek Novotný
Vloženo:15.3. 2010

FINANCE OD NÁS = DOBRÁ VOLBA.

NABÍDKA - půjčky,úvěry,hypotéky,americké hypotéky,konsolidace,Citi kreditní karty,oddlužení,pojištění,povinné ručení,právní služby.Vše na jednom místě pro Vaši pohodlnou ON-LINE žádost.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:14.3. 2010

NOVÉ ÚVĚRY na cokoliv a pro kohokoliv.

Bankovní i nebankovní úvěry do 5-8 MIO Kč,splatné až 30 let,na bydlení i hotovostní,zajištěné nemovitou zástavou,možno i družstevním bytem.Též bez prokazování příjmu.Poskytnutí úvěru nebrání negativní záznamy v registrech,zástavní právo či exekuce.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:14.3. 2010

zadost

prosim potrebuji pujcit na smenku 50.tis specha

Vložil/a:kucera
Vloženo:13.3. 2010

Půjčky nebankovní zástavou nemovitostí

Rychlé úvěry bez jakýchkoliv poplatků předem do 3 dnů zástavou RD, bytu v os. vl.,chaty. Řešíme exekuce, zástavní práva i nemovitosti před dražbou. Půjčujeme i na převod obecního, státního bytu do osobního vlastnictví. Nevoláte na předražená linky 900! Odhad nemovitosti zdarma! Jsme přímí investoři.

Vložil/a:pujcky-nemovitosti
Vloženo:13.3. 2010

potrebuji pujcit

shanim pujcku bez registru prijem mam

Vložil/a:kazik jaroslav
Vloženo:12.3. 2010

Hrozí vám exekuce nebo dražba?

Jako jedni z mála v ČR neúčtujeme svým klientům žádné poplatky za vyřízení, schválení a ani za vyplacení finanční hotovosti. Jsme přesvědčeni, že ten, kdo je ve finanční tísni, exekuci nebo podobné situaci nejspíš nemá další peníze na poplatky a čas na plané sliby. Každá situace má své řešení, je třeba jen vybrat spolehlivého partnera při jeho realizaci. Specializujeme se na poskytování zpětných leasingů nemovitosti a půjček na zástavu. Splatnost od 1 do 20 let s poskytnutím až 1 mil. Kč. Vždy se snažíme o úplné vyplacení zástav a stávajících půjček, ne jen o krátkodobé lepení finančních problémů. Máte finanční problém? Řešte ho s profesionály. Raději se dnes třikrát zeptat, než toho po celý život litovat. Zprostředkujeme i půjčky a úvěry s dokládáním příjmu do 250.000 bez zajištění nemovitosti se splatnosti 48 měsíců.

Vložil/a:Renáta Skočková
Vloženo:12.3. 2010

Půjčky na OP

Nabízíme půjčky na OP a to bez poplatku předem. Prosím, neodpovídejte mi na tento email a vyplňte žádost na našich internetových stránkách. www.pujcky.naop.cz naše operátorka Vás bude kontaktovat do 24hodin od podání žádosti. Jako ručení půjčky je možné použít nemovitost, auto nebo je možno ručit směnkou.

Vložil/a:Ivona Koščušová
Vloženo:11.3. 2010

pujcka na smenku

Hledáte půjčku na směnku bez zkoumání bankovního a nebankovního registru na směnku bez zástavy nemovitosti?Sem soukromý investor a tuto půjčku vám nabízím.Půjčka je vhodná pro klienty s problémy v registrech a hrozbou exekuce.Vyřízení je jednoduché a rychlé-do 24.hod.Na vaši odpověď s příslušnýma údaji(jméno,rodný číslo,bydliště a požadovanou výši půjčky)vaši žádost vyhodnotím a po pozitivním výsledku vám na maila posilám ihned smlouvu o půjčce,směnku na půjčku a čestné prohlášení o vašich údajích.Vy si v klidu doma veškeré údaje pročtete a pokud budete mít zájem,půjčku lze uzavřít.Půjčuji po celý ČR a peníze vám do 24.hod.poskytneme ve vašem místě bydliště.Vše je právně ošetřeno a vše bude ve smlouvách co vám zašleme.Půjčují do 1,5.mil.kč na dobu až 20.let.Větčí půjčku lze domluvit dle vašeho platu.Děkuji Jaroslav Havranek.Prosím pište na mail: Jaroslav.Havranek@email.cz

Vložil/a:Jardoslav Havranek
Vloženo:11.3. 2010

Pomoc ve finanční nouzi!

Nemůžete sehnat žadnou půjčku?Podmínka čisté registry!Bez poplatku předem!!!Odepište na náš email!

Vložil/a:Jan Richter
Vloženo:11.3. 2010

Prosím o pomoc!

Najde se investor, který by půjčil 150 000 nebo 400 000Kč, bez poplatku předem a nahlížení do registru. Akceptuji 100% úrok a jsem ochotna proto udělat maximum.

Vložil/a:Apinka
Vloženo:11.3. 2010

Vyplacení exekuce,dražeb,refinance

Nabízím zajištění krátkodobých i dlouhodobých úvěrů jištěné nemovitostí bez prokazování příjmu,bez zkoumání registru dlužníků a bez poplatku předem. Výše úvěru:100 000-5 000 000kč+Možnost přeúvěrování na delší dobu cca 5-25.let. Zdroje:soukromé,nebankovní,bankovní. Účely úvěru:Exekuce,dražby,refinancování nevýhodných úvěrů,úvěr bez účelu. Platí pro okolí větších měst:Praha,Liberec,Hradec Králové,Ústí nad Labem,Brno,Pardubice,Ostrava,České Budějovice a okolí.

Vložil/a:Karel Hoke
Vloženo:11.3. 2010

prosíme o pomoc

Kdo nám půjčí 200000kč na vyplacení dluhů jen solidně

Vložil/a:Hana.Nadymáčková
Vloženo:11.3. 2010

Půjčka

Dobrý den, mohl by mi někdo pomoct,potřebuji nutně půjčit 50000 kč.příjem mám ale nemohu ho doložit,v registru nejsem,neakceptuji platby předem.Děkuji mirek.taborsky@centrum.cz 608465664

Vložil/a:Miroslav Táborský
Vloženo:11.3. 2010

Pujcka

Potrebuji pujcit 500000kc.Mesicni splatka 6000kc.Bez poplatku predem.Poplatky v zadnem pripade neplatim.

Vložil/a:Poloáníková Miroslava
Vloženo:10.3. 2010

Prosím o rychlou pomoc

Dobrý den, jsem žena na MD a potřebuji nutně půjčit 30000,- na bydlení. Děkuji za poslání nabídek na meil. Prosím bez poplatků předem a bez ručitele.

Vložil/a:Markéta
Vloženo:10.3. 2010

Půjčka na směnku bez zástav,registrů a poplatků.

Potřebujete půjčit?Nechcete platit nesmyslné poplatky?Nemůžete do banky kvůli registru?Zkuste půjčku od soukromého investora,p.Karla Lináře, na směnku a bez žádného zkoumáni bankovního registru a nebankovního registru,a zcela bez poplatku při vašém dodání všech potřebných dokumentů,jedině co nesmíte mít je exekuce na plat či účet.Půjčka je jištěna směnkou a proto ani nepotřebujete zástavu nemovitostí.K uzavření půjčky potřebujete dva doklady totožnosti a doklad o placení bytu.Postup je následovný,na náš mail nám prosím napište vaše jméno,věk,město kde bydlíte,a výši půjčky.My vám podle těchto údajů sdělíme jestli vám půjčku poskytneme.Pokud ano,sjednáme si u vás schůzku k podepsáni smlouvy a směnky do 24.hod.od schválení žádosti a ihned vám půjčku hotově vyplatíme.Půjčujeme do 2.mil.kč až na 20.let splatnosti.V případě vašeho zájmu pište na email- novotny.smenka@seznam.cz.

Vložil/a:Radek Novotný
Vloženo:10.3. 2010

pomoc

Jsem podnikatel a potřeboval bych pujčit na směnku 250 000 Kč. Pomůže mi někdo prosím?

Vložil/a:Lukáš
Vloženo:10.3. 2010

30000

Potřebuji půjčit za solid.podmínek 30000 Kč.Za kladné vyřízení předem děkuji Medek.

Vložil/a:Miroslav Medek
Vloženo:10.3. 2010

Rychlá půjčka - SMS Žádost

Ověřte si jednoduše, rychle a z pohodlí domova možnost získat půjčku 20.000 Kč, 50.000 Kč nebo 70.000 Kč. Stačí jediná placená zpráva a do 2 pracovních dnů znáte výsledek - jednoduše a bez papírování.

Vložil/a:FinancExpert
Vloženo:10.3. 2010

Prosím,najde se tu ještě poctivá osůbka co poskytne půjčku.

Porosím o pomoc. Prosím solidní osobu o půjčku na směnku 600tisíc.Bez popladku předem.Už jsem naletěla hodně podvodníkům a půjčku jsem nedostala.Jsem osvč a mám 17letého syna.Proto zkouším i tuto cestu jestli by se tu nenašel solidní člověk který by mi pomohl se dostat tak složité situace a poskytl mi půjčku,už nevím kudy kam.Vždy jsem si své závasky poctivě splacela ale po rozvodu druhého manželství jsem se dostala do velké finanční tísni,ne vlastní vinou,po čase jsem se začala i vlastní vinou do toho zamotávat i já a teď nevím jak dál....Vždy jsem pracovala a budovala si sama,nic jsem nedostala zadarmo,ale teď se opravdu musím obrátit o pomoc druhých.Protože už nemůžu dál...Jsem opravdu solidní žena a tak bych vyžadovala solidní jednání.Děkuji Šťastná ludmila Lidka.stastna@seznam.cz Celá ČR

Vložil/a:Ludmila Šťastná
Vloženo:9.3. 2010

Prosím,najde se tu ještě poctivá osůbka co poskytne půjčku.

Porosím o pomoc. Prosím solidní osobu o půjčku na směnku 600tisíc.Bez popladku předem.Už jsem naletěla hodně podvodníkům a půjčku jsem nedostala.Jsem osvč a mám 17letého syna.Proto zkouším i tuto cestu jestli by se tu nenašel solidní člověk který by mi pomohl se dostat tak složité situace a poskytl mi půjčku,už nevím kudy kam.Vždy jsem si své závasky poctivě splacela ale po rozvodu druhého manželství jsem se dostala do velké finanční tísni,ne vlastní vinou,po čase jsem se začala i vlastní vinou do toho zamotávat i já a teď nevím jak dál....Vždy jsem pracovala a budovala si sama,nic jsem nedostala zadarmo,ale teď se opravdu musím obrátit o pomoc druhých.Protože už nemůžu dál...Jsem opravdu solidní žena a tak bych vyžadovala solidní jednání.Děkuji Šťastná ludmila Lidka.stastna@seznam.cz Celá ČR

Vložil/a:Ludmila Šťastná
Vloženo:9.3. 2010

HLEDÁM

nejlépe soukromou osobu,potřebuji půjčit 200 000 kč,plat 20 000kč,jsem v registrech,poplatky dopředu neplatím.

Vložil/a:jarča
Vloženo:9.3. 2010

Prosba

Dobry den prosime kohokoliv ale jen poctiveho cloveka ktery by pujcil 200000. Vyzkouseli jsme vse a zaplatili spousta popltku ale vzdy jsme naleteli.Prosime o pomoc velice to specha dekujem za odpoved.

Vložil/a:Mirek - Pavlina
Vloženo:9.3. 2010

serioznost

schanim pucku nebankovni i na smenku bez nahl. do registru cca 800 tis. prijem mohu dolozit. Jen seriozne a bez popl. predem.dekuji

Vložil/a: Milan
Vloženo:9.3. 2010

serioznost

Schanim pujcku-uver i na smenku, cca 800 tis.prijem mohu dolozit.

Vložil/a: Milan
Vloženo:9.3. 2010

Kdo pujci na smenku

potrebuju pujcit na smenku 200000 kč do 20.3.2010.v cervenci jsem schopnej vratit celou castku plus uroky jaky budete chtit.

Vložil/a:Václav
Vloženo:9.3. 2010

bez popl. predem

Schanim pujcku - uver bez nahl. do registru. cca 800 tis. prijem mam 23 tis. dekuji

Vložil/a: Milan
Vloženo:9.3. 2010
Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Hypotéka bez registru
Pravidla používání webu