Responsive image

Půjčky bez registru ihned

Půjčky bez registru ihned

Nabídka a poptávka všech typů půjček poskytovaných u nás, zejména produktu půjčky bez registru ihned, informace o tomto velice žádaném produktu z nebankovního sektoru půjček bez náhledu do registru neplatičů. Najdete u nás krom inzerce nebankovních půjček také širokou nabídku bankovních produktů, které jsou jednoznačně nejvýhodnější.Toto ovšem lze sjednat pouze pokud jste v minulosti neměli problémy se splácením v kterékoliv bance. Pokud ano, jsou tu právě pro vás půjčky bez registru ihned, které často za vyšší úrok můžete mít opravdu téměř ihned. Opět vás musím upozornit na nebezpečí při poplatcích. S velkou pravděpodobností může být společnost vybírající poplatky předem podvodná, ať už jakýmkoliv způsobem. Proto si vyberte půjčky bez registru ihned jedině tehdy, pokud jsou bez poplatku předem.

pujcka

potrebovala bych pujcit 20 000kc

Vložil/a:Monika Jiranová
Vloženo:28.3. 2011

Půjčky, hypotéky, exekuce

Hrozí Vám, nebo již máte exekuci na své nemovitosti? Vyplatíme exekuce, zastavíme nedobrovolné dražby, poradíme jak postupovat www.uvery.sideras-info.cz/8

Vložil/a:Pavel
Vloženo:28.3. 2011

Výhodná půjčka se zástavou nemovitosti

Bez poplatku předem. Žádné registry a příjmy neprověřujeme. Vyplácení nevýhodných zástav a exekucí. Možnost ručení i dr.bytem. Splatnost až 20 let s výhodnými splátkami. Vše seriózně vyřízeno s minimem dokladů. Žádat lze z pohodlí domova přes internet. Platí pro celou Čr.

Vložil/a:Pavel Sokola
Vloženo:28.3. 2011

Rychlé půjčky

rychlé vyřízení půjčky – vyplacení do 48 hodin nebankovní sektor, který je přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-pouze jeden věřitel ,nabízíme půjčky od 30 000 – 2 000 000Kč,u půjčky do 1 mil. není třeba zástavní právo k nemovitosti.

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:27.3. 2011

Do 15 000 kč bez poplatků

Stačí vám platný OP a poslední dva výpisy z účtu. Může žádat více členů rodiny věk 18-70let.Pošlete nám své jméno,příjmení a tel.číslo budeme vás kontaktovat.

Vložil/a:Langová M.
Vloženo:27.3. 2011

Půjčka snadno dostupná pro každého..

Žádné poplatky ani volání na čísla 900..Pro občany ČR,bez dokládání příjmů.

Vložil/a:Langová M.
Vloženo:27.3. 2011

Malá půjčka bez poplatku

Nabízím půjčku max.15 000Kč,při spolužádosti druhé osoby možnost navýšení o dalších 15 000Kč.Registry a příjem neřešíme.Žádat můžou všichni.Stačí OP a 2 výpisy z účtu.Žádné poplatky.Celá ČR.

Vložil/a:Michaela Hnědkovská
Vloženo:27.3. 2011

sos

Dobrý den, Dostala jsem se do finační tísně, potřebuju do pondělí půjčit 25 000, bohužel nemohu ničím ručit,ani doložit příjem. Tvralé zaměstnání mám mít již od 1.4. 2011. Jsem již zoufalá, je najde se pomoc.Děkuji

Vložil/a:i.k2
Vloženo:26.3. 2011

Ryhlé půjčky

rychlé vyřízení půjčky – vyplacení do 48 hodin nebankovní sektor, který je přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-pouze jeden věřitel .Nabízíme půjčky od 10 000 – 2 000 000Kč.U půjčky do 1 mil. není třeba zástavní právo k nemovitosti.

Vložil/a:Eva Rysová
Vloženo:26.3. 2011

Půjčka do 15 000,-

Nabízím půjčku do 15 000Kč bez dokl.příjmů,bez registrů a bez poplatku.Stačí OP a 2 výpisy z účtu.Celá ČR.

Vložil/a:Michaela Hnědkovská
Vloženo:26.3. 2011

Nebankovní hypotéka bez nahlížení do registrů

Úvěr zajištěný nemovitostí pro všechny klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenahlížíme do registrů, nepožadujeme doložení příjmů! Nenabízíme zpětný leasing, ale úvěr se zástavou, jako banky. To znamená, že majitelem nemovitosti je až do úplného splacení úvěru klient! U naší nebankovní půjčky garantujeme úrok roční (nikoli měsíční), a to od 12,5% p.a.! Dobu splatnosti si u nás můžete zvolit jako v bance, tzn. až 20 let! Nenahlížíme do žádných registrů, ani dodatečně nepožadujeme po žadateli výpis z CBCB či registru Solus! Navíc naši klienti nemusí vůbec dokládat své příjmy! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku předem neplatí! Bez jakýchkoli poplatků předem! www.nebankovni.cz

Vložil/a:Double Information
Vloženo:26.3. 2011

Rychlé půjčky na směnku

Rychlé půjčky na směnku Od soukromého investora Žádné poplatky předem Půjčujeme - zaměstnancům, podnikatelům - osobám pobírající rodičovský příspěvek - důchodcům Možnost výplaty už do dvou dnů na účet Příjem nových spolupracovníků pro okres Benešov u Prahy Úvěrový poradce vykonává zprostředkovatelskou činnost pro jednu společnost. Tel: +420 720 505 756

Vložil/a:Michal Klusáček
Vloženo:25.3. 2011

Nestačí vám plat na vaše dluhy?

Probuďte se začněte svojí finanční situaci řešit.Ochotně vám pomůžeme vaší situaci vyřešit.Všechny vaše půjčky dáme pouze do jedné splátky!!!!!Jsme pod konsolidační bankou Praha a máme plné oprávnění.Nečekejte až vám zazvoní exekutor,ale jednejte včas.

Vložil/a:Antonín Malík
Vloženo:24.3. 2011

Hledáte opravdu rychlou půjčku?

Hledáte Rychlou půjčku? Potřebujete peníze nejlépe ihned? Máme pro Vás řešení! Volejte na 602187486. Pouze Praha 4 a Praha 10. Najdete nás i na Facebooku - „Hledám rychlou půjčku“.

Vložil/a:Iva Černá
Vloženo:23.3. 2011

Rychlá půjčka se zástavou online

Bez poplatku za vyřízení. Vhodné k vyplacení nevýhodných zástav a exekucí. Výhodný úrok se splatností až 10 let. Stačí pouze vyplnit online žádost a obratem Vás budeme kontaktovat. Veškeré informace najdete na webových stránkách.

Vložil/a:Pavel Sokola
Vloženo:23.3. 2011

půjčky bez problému

Půjčky od 2 do 15 tisíc,půjčky do 50 tisíc i nad 50 tisíc.Půjčky krátkodobé i dlouhodobé.Bez poplatku předem.Půjčky bez ručitele.Půjčky na zástavu.Exekuce nevadí,bez doložení přjmu.Více na:http://www.opravdove-pujcky.estranky.cz/

Vložil/a:Radek B.
Vloženo:23.3. 2011

DLOUHODOBÉ PŮJČKY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI.

Dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti, RD, bytu v osobním vlastnictví, a DB ve všech lokalitách. Půjčíme Vám na koupi (koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví) nebo rekonstrukci nemovitosti.Nabízime půjčky s bankovních a nebankovních sektoru.Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti.Možností splácení až na 30 let.Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem!

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:22.3. 2011

Poctivá půjčka se zástavou nemovitosti

Teď máte jedinečnou příležitost jak si výhodně půjčit peníze. Vše si vyřídíte z pohodlí Vašeho domova a k tomu ještě neplatíte žádné poplatky předem. Půjčíme Vám od 30 000 do 1 000000 Kč. Vyplatíme exekuce a nevýhodné zástavy. Vaše příjmy ani registry nezkoumáme. Možno ručit i dr. bytem. Napište si o informace ještě dnes.

Vložil/a:Pavel Sokola
Vloženo:22.3. 2011

Nabizím komplektní odluzení!

Řešíte každý měsíc pořád dokola , kde vzít na splátky?A pořád je to stejné?Tenčí se Vám výplata?Řešíte to půjčkami?Nedělejte to!Odlužíme Vás! Nabízím Vám kompletní oddlužení bez poplatků předem, bez zástavy nemovitosti a bez dokládání příjmů.Stačí se jen zeptat.Rádi pomůžeme a poradíme. Celá ČR

Vložil/a: Lenka
Vloženo:21.3. 2011

Poctivá půjčka se zástavou nemovitosti

Teď máte jedinečnou příležitost jak si výhodně půjčit peníze. Vše si vyřídíte z pohodlí Vašeho domova a k tomu ještě neplatíte žádné poplatky předem. Půjčíme Vám od 30 000 do 1 000000 Kč. Vyplatíme exekuce a nevýhodné zástavy. Vaše příjmy ani registry nezkoumáme. Možno ručit i dr. bytem. Napište si o informace ještě dnes.

Vložil/a:Pavel Sokola
Vloženo:21.3. 2011

Rychlá finanční pomoc

Nabízím zprostředkování půjčky až do 60 000,-kč,jedinou podmínkou je,že klient musí doložit příjem min. ve výši 7000,- kč měsíčně.Máte-li zájem,pak na nic nečekejte a napište mi na email,vše zdarma vyřídíme k Vaší plné spokojenosti. jiri.chochola@centrum.cz Více informací na http://jirikolin.webnode.cz/

Vložil/a:chakrij
Vloženo:21.3. 2011

Nebankovní úvěr – bankovní úrok!

Jsme specialisté na nebankovní půjčky a úvěry zajištěné nemovitostí. Naše půjčky jsou určeny pro klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Žádat lze až o 50% tržní ceny nemovitosti! Nenabízíme zpětný leasing, ale úvěr se zástavou, jako banky. To znamená, že majitelem nemovitosti je až do úplného splacení půjčky klient! Dobu splatnosti si u nás můžete zvolit jako v bance, tzn. až 20 let! Nenahlížíme do žádných registrů! Nevyžadujeme doložení bezdlužnosti vůči FÚ, SSZ, ZP apod. Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku předem neplatí! Bez jakýchkoli poplatků předem!

Vložil/a:Double Information
Vloženo:21.3. 2011

Půjčka do 15 tisíc

Nabízím půjčku do 15 tisíc bez dokl.příjmu,bez registrů a bez POPLATKU.Žádat můžou všichni.Možnost spolužádosti druhé osoby a navýšení o dalších 15 tisíc.Stačí OP a 2 výpisy z účtu.

Vložil/a:Michaela Hnědkovská
Vloženo:20.3. 2011

Najdeme řešení pro každého

nebankovní sektor, který je přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-takže je pouze jeden věřitel .Nabízíme půjčky od 10 000 – 2 000 000Kč.U půjčky do 1 mil. není třeba zástavní právo k nemovitosti.U částky nad 350 000,- Kč je půjčka bezhotovostní účelová. nevoláte 900 vyplácení do 48hodin po podpisu smlouvy Nebankovní úvěry na zástavu nemovitostí. Úvěry na rekonstrukci, koupi nemovitosti, vyplacení exekuce, vyplacení dražby, konsolidace úvěrů a půjček, oddlužení nemovitosti. Bez zkoumání registrů, bez ručitele, pouze na zástavu nemovitostí! Nebereme poplatky předem, rozbor klientovy situace poskytujeme ZDARMA. Výše úvěru od 50 tis do 50 mil. Kč. Nedokládáte příjmy, možnost následného refinancování přes bankovní sektor.

Vložil/a:Antonín Vyskočil
Vloženo:20.3. 2011

Finance pro všechny.

Půjčky, úvěry, hypotéky výhradně ručené nemovitostí, zpětný leasing nemovitostí, řešení exekucí, finance na koupě bytu, výstavbu, rekonstrukce. Řešení pro všechny. Vše vyřídíte jednoduše od svého počítače. Žádné poplatky a závazné smlouvy předem. Potřeba jištění nemovitostí v OV (byt, dům, komerční objekt, stavební pozemek) možno i třetí osoby. Email: fi.re.po@seznam.cz.

Vložil/a:Martin Cvrk
Vloženo:20.3. 2011

Půjčka bez poplatků

Nabízíme půjčky, nebo hypotéky od 10 000 do 100 000 000,- U nás neplatíte žádné poplatky! Doba vyřízení je maximálně 7 dnů. Nenahlížíme do registru. Právní servis je zajištěn. Financování je ze soukromých zdrojů. Možnost předčasného splacení. Jedinou naší podmínkou je, aby zájemce měl nemovitost, nebo družstevní byt čím by mohl ručit.

Vložil/a:Marko Kravczuk
Vloženo:20.3. 2011

IHNED půjčky

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Pomůžeme vám...Nabízíme půjčky již od 1000 Kč ! S klienty vždy konzultujeme veškeré možnosti řešení jejich situace a snažíme se vybrat produkt na míru šitý klientovým potřebám.Zápisy v registrech dlužníků nejsou důvodem k zamítnutí úvěru nebo půjčky,exekuce problém být mohou.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:19.3. 2011

Ryhlé půjčky na zástavu nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti Peníze do 5 dnů Půjčky na nemovitost Vyplácíme exekuce či jiné závazky Nezkoumáme registry, příjem –čestné prohlášení. Půjčujeme od 100 000kč – 50mil. Kč , do 50% tržní ceny nemovitosti, lukrativní nemovitost až 65%. Krátkodobé úvěry – 3 měs. – 2 roky Dlouhodobé úvěry – 2 – 30let – pevný roční úrok Vše bez poplatků.

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:19.3. 2011

Pomocná ruka

Také vás provází celý váš život finanční problémy?Sužují vás dluhy?Nyní už nemusí!!!Kontaktujte nás a my vás jich jednou provždy zbavíme. www.oddluzeniliberec.cz

Vložil/a:Pavel Růžička
Vloženo:18.3. 2011

Pomoc pro dlužníky

Dostali jste se dluhových problémů?Nabízíme vám pomocnou ruku.Stačí se podívat na naše stránky a vyplnit žádost on-line.Po jejím doručení se vám v co nejbližší době ozveme a společně vaší finanční situaci vyřešíme. www.oddluzeniliberec.cz

Vložil/a:Pavel Růžička
Vloženo:17.3. 2011

KDO PUJCI

PROSIM KDO PUJČI 300000 NA SMĚNKU POKUD MUŽNO BEZ POPLATKU PŘEDEM, UROKY AKCEPTUJI,JSEM PRACUJICI.SPECHA.DEKUJI PREDEM

Vložil/a:ALES
Vloženo:16.3. 2011

POTŘEBUJETE půjčit

Potřebujete půjčit peníze? Pak jste tady správně.Nabízíme výhodné půjčky online pro každého (téměř pro každého).Registry nevadí,exekuce ANO. U nás sjednáte půjčky online hned několika typů najednou.Dostupné ihned s rychlím vyřízením.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:16.3. 2011

Pomoc

Nevěřte nikomu že se najde někdo kdo vám jenom tak půjčí jenom budete platit poplatky a nic,sama jsem zaplatila hromadu poplatků a nic až jsem narazila na paní která mi nabídla at si raději udělám osobní bankrot,vyplnila mi papíry a daly jsme to na soud a mám klid splácím jedno,můžu klidně spát Jestli vám můžu poradit s vlastní zkušenosti tak věřte že vám nikdo nepůjčí,jestli je to možné tak to raději udělejte taky než se ještě víc zadlužit.

Vložil/a:Eva
Vloženo:16.3. 2011

DLOUHODOBÉ PŮJČKY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI.

Nabízíme dlouhodobé nebankovní půjčky se zástavou nemovitosti. Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti, provedeme zdarma odhad, možnost ručení: byty a RD v OV a DB ve všech lokalitách. Možností splácení až 30 let. Půjčujeme až do 50%.Doba vyřízení do 7 dnů. Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem!

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:16.3. 2011

Nejžádanější nebankovní půjčka v ČR!

Úvěr zajištěný nemovitostí pro všechny klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Nenabízíme zpětný leasing, ale úvěr se zástavou, jako banky. To znamená, že majitelem nemovitosti je až do úplného splacení úvěru klient! U naší nebankovní půjčky garantujeme úrok roční (nikoli měsíční), a to od 12,5% p.a.! Dobu splatnosti si u nás můžete zvolit jako v bance, tzn. až 20 let! Nenahlížíme do žádných registrů, ani dodatečně nepožadujeme po žadateli výpis z CBCB či registru Solus! Navíc naši klienti nemusí vůbec dokládat své příjmy! Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku předem neplatí! Bez jakýchkoli poplatků předem! www.hypopujcky.cz

Vložil/a:Ivana Novotná
Vloženo:16.3. 2011

Půjčka bez poplatků

Máte dost poplatků předem i když je výsledek nejistý a daný poplatek Vám stejně nevrátí? U nás neplatíte žádné poplatky, vyřízení trvá maximálně do 7 dnů. Nabízíme půjčky či hypotéky od 10 000 - 100 000 000 ,- !! Nenahlížíme do registru. Jsme soukromí investoři, kteří rádi půjčí peníze lidem co je potřebují. Jedinou naší podmínkou je aby zájemce měl vlastní nemovitost či družstevní byt, nebo pozemky atd. Pokud z toho nic nemáte je možnost, aby se za Vás zaručila 3 osoba. Oddlužujeme i nemovitosti, nebo dáváme kapitál na koupi nové nemovitosti.

Vložil/a:Marko Kravczuk
Vloženo:15.3. 2011

Podnikatelské úvěry

100.000,- až 5.000.000,- splatnost 1 - 15 let,úroková sazba 7 - 15 % p.a.,DP 2009-2010 i se ztrátou - nutné ručení nemovitostí. DO 1 mil bez ručení nemovitostí. Vycházíme z obratu!! Bez poplatku předem!!!! 500.000,- ........... 11.000,- / splatnost 5 let 1.000.000,- ......... 21.800,- / splatost 5 let 1.000.000,- ......... 14.350,- / splatnost 10 let 1.000.000,- ......... 12.000,- / splatnost 15 let

Vložil/a:Martin Černý
Vloženo:15.3. 2011

Nebankovní půjčky pro každého

nebankovní sektor, který je přímý poskytovatel finančních služeb z vlastních zdrojů-takže je pouze jeden věřitel .Nabízíme půjčky od 10 000 – 2 000 000Kč.U půjčky do 1 mil. není třeba zástavní právo k nemovitosti.U částky nad 350 000,- Kč je půjčka bezhotovostní účelová. nevoláte 900 vyplácení do 48hodin po podpisu smlouvy

Vložil/a:Jana Nováková
Vloženo:14.3. 2011

Půjčka bez poplatků, bez náhledu do registru

Nabízíme půjčky, nebo hypotéky od 10 000 do 100 000 000,- U nás neplatíte žádné poplatky! Doba vyřízení je maximálně 7 dnů. Nenahlížíme do registru. Právní servis je zajištěn. Financování je ze soukromých zdrojů. Výše úroků je 5% s možností předčasného splacení. Jedinou naší podmínkou je, aby zájemce měl nemovitost, nebo družstevní byt, pozemek atd. čím by mohl ručit. Také půjčujeme na koupi nových nemovitostí.

Vložil/a:Marko Kravczuk
Vloženo:14.3. 2011

Rychlá půjčka

Dostali jste do finančních problémů? Nabízíme pomoc s jejich řešením. Zajistíme vyplacení Vašich nevýhodných půjček a veškeré dluhy se sjednotí do jedné splátky. Pracujeme rychle, řešíme i exekuce a dražby! Nedokládáte příjmy, zápis v registrech není překážkou! Půjčky s dobou splatnosti až 10 let – delší doba = nižší splátky. www.homepujcka.cz

Vložil/a:HomePůjčka
Vloženo:14.3. 2011
Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Hypotéka bez registru
Pravidla používání webu