Responsive image

Půjčky bez registru ihned

Půjčky bez registru ihned

Nabídka a poptávka všech typů půjček poskytovaných u nás, zejména produktu půjčky bez registru ihned, informace o tomto velice žádaném produktu z nebankovního sektoru půjček bez náhledu do registru neplatičů. Najdete u nás krom inzerce nebankovních půjček také širokou nabídku bankovních produktů, které jsou jednoznačně nejvýhodnější.První rychlá půjčka zdarma až 8000 Kč - peníze do 15ti minut a bez ručitele.

Rychlá online nebankovní půjčka se splatností až 30 dní.
Peníze můžete mít na učtu ještě dnes. Po schválení půjčky mohou být peníze na účtu i do 15-ti minut od schválení.
Nepotřebujete ručitele ani ručení nemovitostí. Splatnost půjčky je možné prodloužit. Vložil/a:Snadné-pujčky.cz
Vloženo:25.6. 2020

Nejlevnější úvěry - splatnost až 30 let. - vyplácíme exekuce - konsolidace dluhů - bez poplatku

Zajišťujeme nejlevnější bankovní i nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry, konsolidaci dluhů a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem. Máme více přímých investorů ( jedny z největších v ČR). Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 6-13%. Nebankovní úvěr jsme schopni přeúvěrovat v bankovním domě a to i v případě, že klient má nějaký vroubek. Máme za sebou 5 let zkušeností , s působností po celé ČR, s bohatými zkušenostmi a velkým množstvím spokojených zákazníků ( důkazem toho je i to, že nejsme negativně probíráni na jakýchkoliv diskuzních fórech). Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti se zajištěním úvěru ( bankovního i nebankovního )tak nás kdykoliv kontaktujte na níže uvedených tel. číslech nebo email. adrese. Tel: 739 651 300, email: finance.VK @seznam.cz Úvěry poskytujeme až od 80 tis. a pouze se zástavou nemovitosti – stejn

Vložil/a:Pavel Pinďák
Vloženo:20.6. 2011

Oddlužení nemovitosti

Hrozí Vám exekuce, máte na nemovitosti exekuční příkaz k prodeji nemovitosti nebo dokonce už nařízenou dražbu? Nabízíme Vám řešení vašich problémů s dluhy, exekucemi, nebo dražbou - nabízíme oddlužení vaši nemovitosti. Hlavním cílem naší společnosti je nabídnout Vám možnost, jak nepřijít o Vaši nemovitost, na kterou byl vydán návrh na nařízení exekuce nebo už přímo dražba. Nabízíme půjčky se splatností až 20 let a splátky půjčky nastavíme tak, aby klient své závazky zvládl hradit. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a naší snahou je najít pro Vás nejlepší řešení Vaší finanční situace. Neplatíte odhady, listy vlastnictví, zdarma obvoláme veškeré společnosti, exekutorské úřady, instituce a zjistíme přesnou výši Vašich pohledávek. Nejsme zprostředkovatelé, jsme přímí investoři.

Vložil/a:JMG Investments
Vloženo:19.6. 2011

Ověřené půjčky

Rychlé půjčky do výše 1,5 mil. , určeny všem klientům ,kteří potřebují finanční hotovost,vyplatit exekuce nebo jiné věřitele , jsme přímí poskytovatelé nebankovních půjček – půjčka od jednoho věřitele , smlouva o půjčce Telefonní číslo není 900 dokážeme Vám odborně a kvalitně poradit Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost. Platí pro celou ČR

Vložil/a:jana nováková
Vloženo:19.6. 2011

Půjčky, konsolidace, řešení a vyplácení exekucí.

Zajišťujeme nebankovní půjčky a úvěry se zástavou nemovitostí. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné zástavy s veškerým právním servisem. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými investory. Poskytujeme finanční prostředky do výše 50 % tržní hodnoty nemovitosti, úrok od 2 -15% dle typu a délky úvěru. Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti s vyřízením úvěru, tak nás kdykoliv kontaktujte na uvedených tel. číslech nebo na email. Vše bez poplatku předem, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmu. Platí pro celou ČR. Tato nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry.

Vložil/a:K. Sýkora
Vloženo:19.6. 2011

Je tu řešení bez poplatků.

Nabídka půjček, úvěrů, hypoték, zpětný leasing nemovitostí, řešit exekuci, výhradně ručené nemovitostí. Peníze na koupi nemovitosti, finance na podnikání. Nejsem přímý poskytovatel. Žádné poplatky a předběžné smlouvy. Ve své poptávce prosím uveďte výši požadované částky, dobu předpokládané splatnosti, informaci obratem zašlu. Na sms nebudu reagovat. Email: fi.re.po@seznam.cz.

Vložil/a:Martin Cvrk
Vloženo:16.6. 2011

Půjčky, konsolidace, řešení a vyplácení exekucí.

Máte dluhy, exekuce nebo Vám snad už hrozí dražba? Pokud tedy potřebujete půjčku pro řešení Vašich problémů je možno ji získat se zástavou nemovitosti do 50% její hodnoty. Preferujeme solidní a od začátku průhledné jednání. Neváhejte a nenechejte dluh narůstat. Kontaktujte nás i pro nezávazné posouzení Vaší situace.

Vložil/a:K. Sýkora
Vloženo:16.6. 2011

Půjčka Flexi - nebankovní

150.000 Kč bez zástavy. Vhodné zejména pro zaměstnance, důchodce, živnostníky kteří mají záznam v bance. Peníze se čerpají bezúčelově. Příklad: půjčka 100.000 Kč: splátka 2.839 Kč měsíčně, 55 splátek, úrok 20,88%, účet bez poplatku, zaplaceno celkem 156.145 Kč, bez poplatku za vyhotovení smlouvy, RPSN 23%, předčasné splacení bez poplatku. Půjčka od jednoho věřitele.

Vložil/a:pí.Matoušová
Vloženo:15.6. 2011

Půjčka 250000 na směnku.

Dobrý den,potřebovali bychom půjčit částku 250000kč,úroky respektujeme,máme stálý pravidelný příjem,můžeme splácet 10 000kč měsíčně. Spěchá.Děkuji za nabídky.

Vložil/a:Milan
Vloženo:15.6. 2011

Máte problémy?

Máte problémy? Chcete je řešit? Peníze Vám v dnešní době sotva někdo půjčí! A jestli nechcete naletět podvodníkům - kontaktujte nás a My Vám pomůžeme. Volejte – pište Finančně právní poradenská kancelář – Pomáháme v nouzi – 776 668 164 Email : pomahamevnouzi@seznam.cz

Vložil/a:Pomáháme v nouzi
Vloženo:15.6. 2011

40 000

Kdo pujči na Směnku a smlouvu 40 000 Kč vrátim 70 000 Kč bez poplatku předem a zbytečného dokladování děkuji spěchá

Vložil/a:stefan
Vloženo:15.6. 2011

Půjčky, úvěry, konsolidace, řešení exekucí

Zprostředkujeme Vám možnou půjčku z nebankovního sektoru, půjčky jsou bez jakýchkoliv poplatků předem. Krátkodobý úvěr : S úrokem 5 - 8 % měsíčně ( dle poměru mezi cenou zástavy a půjčkou), na dobu nezbytnou ( 3-6měsíců) pro vyčištění LV nemovitosti a její prodej, nebo vyřízení dlouhodobého úvěru. Úvěr je poskytován do 50% hodnoty nemovitosti. Střednědobý úvěr: Jedná se o úvěr pro klienty, kteří jsou schopni řešit svoji situaci v horizontu 1 až 2 let a zároveň jsou schopni provádět měsíční splátky. Úrok je 2 % měsíčně, (v případě dobrého poměru mezi hodnotou nemovitostí a žádaným úvěrem může být úrok 1,6%). V případě řádného splácení úroků je možné úvěr prodloužit o další rok 10 % bez ohledu na to kolikrát byl úvěr prodloužen. Úvěr je poskytován do 50% hodnoty nemovitosti. Dlouhodobý úvěr: Je poskytován na dobu 1 až 30 let (musí být splacen do 73 let klienta). Úvěr je poskytován do výše max. 35 % ceny zástavy. Počet závad (exekucí apod.) na LV by měl být pouze v

Vložil/a:K. Sýkora
Vloženo:14.6. 2011

VEŠKERÉ finanční prostředky na jednom místě

Potřebujete rychle finanční prostředky? Pak Vám můžeme nabídnou půjčky již od 1000 Kč,úvěry ručené nemovitostí i bez ručení nemovitosti,HYPOTÉKY,americké hypotéky,oddlužení se zástavou,oddlužení bez zástavy,STAVEBNÍ SPOŘENÍ,úvěry ze stavebního spoření,překlenovací úvěry a dále všechny druhy POJIŠTĚNÍ,povinné ručení,spořící účet ING Konto.U nás si jistě najde každý to co hledá.Seriozně,rychle a bez poplatků.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:13.6. 2011

Nejlevnější půjčky - splatnost až 30 let. - vyplácíme exekuce - konsolidace dluhů - bez poplatku

Zajišťujeme nejlevnější bankovní i nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry, konsolidaci dluhů a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem. Máme více přímých investorů ( jedny z největších v ČR). Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 6-13%. Nebankovní úvěr jsme schopni přeúvěrovat v bankovním domě a to i v případě, že klient má nějaký vroubek. Máme za sebou 5 let zkušeností , s působností po celé ČR, s bohatými zkušenostmi a velkým množstvím spokojených zákazníků ( důkazem toho je i to, že nejsme negativně probíráni na jakýchkoliv diskuzních fórech). Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti se zajištěním úvěru ( bankovního i nebankovního )tak nás kdykoliv kontaktujte na níže uvedených tel. číslech nebo email. adrese. Tel: 739 651 300, email: finance.VK @seznam.cz Úvěry od 80 tis. poskytujeme pouze se zástavou nemovitosti. Smlouvy o ú

Vložil/a:Pavel Pinďák
Vloženo:13.6. 2011

Koupím dům nebo být i zadlužený

Chcete přímý odkup Vaší nemovitosti? Potřebujete ihned peníze za Vaši nemovitost? Nabízíme rychlé jednání s garancí ceny a výhodnou nabídkou. Máte zadluženou nemovitost, kterou chcete prodat, jste na správné adrese. Působíme po cele ČR. Obraťte se na nás ještě dnes, aby zítra nebylo již pozdě.

Vložil/a:Kolatková
Vloženo:13.6. 2011

Půjčky, úvěry, konsolidace

Zprostředkujeme Vám možnou půjčku od soukromého investora, půjčky jsou bez jakýchkoliv poplatků předem. Krátkodobý úvěr : S úrokem 5 - 8 % měsíčně ( dle poměru mezi cenou zástavy a půjčkou), na dobu nezbytnou ( 3-6měsíců) pro vyčištění LV nemovitosti a její prodej, nebo vyřízení dlouhodobého úvěru. Úvěr je poskytován do 50% hodnoty nemovitosti. Střednědobý úvěr: Jedná se o úvěr pro klienty, kteří jsou schopni řešit svoji situaci v horizontu 1 až 2 let a zároveň jsou schopni provádět měsíční splátky. Úrok je 2 % měsíčně, (v případě dobrého poměru mezi hodnotou nemovitostí a žádaným úvěrem může být úrok 1,6%). V případě řádného splácení úroků je možné úvěr prodloužit o další rok 10 % bez ohledu na to kolikrát byl úvěr prodloužen. Úvěr je poskytován do 50% hodnoty nemovitosti. Dlouhodobý úvěr: Je poskytován na dobu 1 až 30 let (musí být splacen do 73 let klienta). Úvěr je poskytován do výše max. 35 % ceny zástavy. Počet závad (exekucí apod.) na LV by měl být pouze

Vložil/a:K. Sýkora
Vloženo:13.6. 2011

Vyplatíme exekuce na vaší nemovitosti

Byla na vaší nemovitost uvalena exekuce? Hrozí vám, že přijdete o váš dům či byt? Vyplatíme všechny exekuce na Vaší nemovitosti! Nenahlížíme do registrů, neplatíte předem odhad, nedokládáte příjmy! S exekutory vyřídíme vše za vás! O půjčku na vyplacení exekuce na nemovitosti zažádáte z pohodlí svého domova. Nemusíte nikam cestovat. My přijedeme za Vámi, a to zdarma! Všechny Vaše exekuce budou vyplaceny do 1 týdne! Nečekejte, až exekutor zazvoní u Vašich dveří! Bez jakýchkoli poplatků předem! www.exekuce.profiweb.cz

Vložil/a:Josef Tichý
Vloženo:12.6. 2011

Pujcka

Dobry den.Jake jsou podminky na pujcku 80000kc.Dekuji

Vložil/a:Frantisek Čapka
Vloženo:10.6. 2011

Půjčíme peníze od soukr.investorů

Vyplácíme na nemovitosti exekuce, dražby a zástavy od soukromého investora. Dále nabízíme nebankovní hypotéku 12-16% p.a. My přijedeme za vámi, odhad zdarma a expresní vyřízení do 5.dnů.

Vložil/a:Karel Hoke
Vloženo:9.6. 2011

Banka Vám nepůjčí?

Je to tak snadné, máte-li vlastní účet a nejste v exekuci ani insolvenci,pak máte možnost si u nás půjčit až 14 800. Bezhotovostní půjčka dostupná všem, kteří splňují podmínky. Rychlé vyřízení je naší prioritou.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:9.6. 2011

DLOUHODOBÉ PŮJČKY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI.

Nabízíme dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti, RD, byty v osobním vlastnictví, a DB v celé ČR. Nabízíme půjčky s bankovních a nebankovních sektoru. Vyplatíme exekuce a dražbu na Vaší nemovitosti. Možností splácení až na 1-25let. Nezkoumáme příjmy ani registry. Bez poplatků předem! www.infopujcka.wbs.cz

Vložil/a:Infopujcka
Vloženo:9.6. 2011

Vyplatíme exekuce, dražby, bez provizí předem.

Poradíme Vám s rychlým a efektivním vyplacením dluhů na nemovitostech, a to s exekucemi, nevhodnou zástavou nebo přímo dražbou a to buď krátkodobou půjčkou, dlouhodobým bankovním nebo nebankovním úvěrem se splatností až na dobu 30 let, případně dlouhodobým zpětným leasingem s nízkými bankovními splátkami, vše dle individuálních potřeb klienta, zatížení nemovitosti a tržní hodnoty nemovitosti. Poskytujeme finanční prostředky do výše 50 % - 70 % tržní hodnoty nemovitosti, úrok od 7-15%. Nezajímá nás registr neplatičů a příjem. Za tyto služby neplatíte žádné provize nebo poplatky předem, kompletní právní, ekonomický a poradenský servis zajištěn. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a naší snahou je najít pro Vás nejlepší řešení Vaší finanční situace. Neplatíte odhady, listy vlastnictví, zdarma obvoláme veškeré společnosti, exekutorské úřady, instituce a zjistíme přesnou výši Vašich pohledávek. Tato nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry.

Vložil/a:Eva Kloudová,DiS.
Vloženo:8.6. 2011

Pujcka

Kdo pujci rychle 60000tisic ne smenku prijem muzu dolozit ddekuji

Vložil/a:Peckova Jana
Vloženo:8.6. 2011

Nejlevnější půjčky - splatnost až 30 let. vyplácíme i exekuce - konsolidace dluhů - bez poplatku

Zajišťujeme nejlevnější bankovní i nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry, konsolidaci dluhů a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem. Máme více přímých investorů ( jedny z největších v ČR). Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 6-13%. Nebankovní úvěr jsme schopni přeúvěrovat v bankovním domě a to i v případě, že klient má nějaký vroubek. Máme za sebou 5 let zkušeností , s působností po celé ČR, s bohatými zkušenostmi a velkým množstvím spokojených zákazníků ( důkazem toho je i to, že nejsme negativně probíráni na jakýchkoliv diskuzních fórech). Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti se zajištěním úvěru ( bankovního i nebankovního )tak nás kdykoliv kontaktujte na níže uvedených tel. číslech nebo email. adrese. Tel: 739 651 300, email: finance.VK @seznam.cz Úvěry od 80 tis. se zástavou nemovitosti. Smlouvy o úvěru dáváme předem

Vložil/a:Pavel Pinďák - Val. Klobouky
Vloženo:7.6. 2011

Ověřené expres půjčky soukromé

Rychlé půjčky do výše 1,5 mil. , určeny všem klientům ,kteří potřebují finanční hotovost,vyplatit exekuce nebo jiné věřitele. Máte záznam v registrech a banka Vám nepůjčí,potřebujete i malou částku na nákup zboží, jsme přímí poskytovatelé nebankovních půjček – půjčka od jednoho věřitele , smlouva o půjčce Telefonní číslo není 900 dokážeme Vám odborně a kvalitně poradit půjčky do 50 000,- vypláceny hotově Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:jana nováková
Vloženo:7.6. 2011

Půjčka pro všechny na směnku.

Půjčka na směnku bez zástavy nemovitostí a bez zkoumání registrů právě pro vás.Půjčíme vám od soukromých investorů do výše 700.tis kč a to zcela bez zkoumání registrů a bez zástavy nemovitostí.Půjčka je pouze jištěná směnkou.Půjčku vám poskytneme do 24.hod od schválení žádosti a vyřízeni půjčky je vždy u vás po celé ČR.Půjčka je ihned vyplácena v hotovosti na místě.K vyřízeni je třeba pouze dva doklady totožnosti.Své žádosti a dotazy pište na email JosefKoutny-Pujcky@seznam.cz

Vložil/a:Josef Koutný
Vloženo:7.6. 2011

Půjčka opravdu pro každého

Hlavní argumentace pro půjčku 20.000,-kč ze sdruženého financování dostane ji opravdu každý sepisujete přímo smlouvu ne jen žádost o půjčku! přeplatek splátky je pouze 4000,-Kč Doba kdy půjčku začnete čerpat závisí jen na rychlosti vyplnění Vašeho checklistu. žádné nahlížení do registru vzájemná pomoc budování checklistu účastníků možnost urychlení checklistu v případě,že doporučujete více než podmíněné dva účastníky jelikož se řadí pod Vaše účastníky v checklistu možnost odložení splátek až o 6 měsíců možnost uhrazení smlouvy formou spolupráce,kdy Vám bude splátka strhávána z platu měsíčně. Nemusíte u nás ručit směnkou ani jiným majetkem. Délku splácení si určujete sami při podpisu smlouvy,dle Vaší potřeby. První splátku dáváte až za tři měsíce od poskytnutí úvěru. Možnost předčasného splacení bez přidaného úroku,které se počítá s počtu chybějících splátek,které nebudou navýšeny o úrok. TOHLE VŠE ZÍSKÁVÁTE ZA ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK DO SDRUŽENÉHO FINANCOVÁNÍ V HODNOTĚ 2000,

Vložil/a:Miroslav Pacholík
Vloženo:7.6. 2011

Jedinečná příležitost

Máte problémy sehnat krátkodobou půjčku na menší částku?U nás jí určitě dostanete.Krátkodobé, bezhotovostní půjčky od 2000Kč do 14 800Kč se splatností až na 24 měsíců.U této půjčky nedokládáte potvrzení o výši příjmu, neplatíte žádné poplatky, ani nepotřebujete ručitele.Zaručeně půjčíme i těm, kteří jsou v registrech.Naší jedinou podmínkou je mít vlastní účet a nemít žádnou exekuci.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:7.6. 2011

Stavebko,ING Konto,PŮJČKY,hypotéky,pojištění...

Potřebujete peníze a nesplňujete požadavky pro bankovní půjčku? Zabýváme se nebankovními půjčkami ze soukromého sektoru. Nabízíme varianty půjček dle Vašich potřeb se zástavou nemovitosti,ale i bez zástavy.Dále pro Vás máme POJIŠTĚNÍ,STAVEBNÍ SPOŘENÍ,úvěry ze stavebního spoření,překlenovací úvěry,spořící účet ING Konto,hypotéky a oddlužení.U nás jistě každý najde to co hledá za těch nejlepších možných podmínek a bez POPLATKŮ.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:5.6. 2011

ONLINE PŮJČKY - stavební spoření,pojištění....

Nebankovní půjčka v hotovosti od soukromé firmy,od 1000 Kč do 500 000 Kč,ale možno i více.Vždy záleží na bonitě klienta.Zda má například ručitele nebo zástavu.Dále nabízíme spotřebitelské úvěry,hypotéky,STAVEBNÍ SPOŘENÍ,úvěry ze stavebního spoření,překlenovací úvěry,pojištění,atd...a umíme Vás i oddlužit.Každou žádost řešíme individuelně,vždy za těch nejlepších možných podmínek a bez POPLATKŮ.

Vložil/a:Jana Paprskářová
Vloženo:3.6. 2011

Bezhotovostní úvěr pro všechny

Dostali jste se do registrů a nutně potřebujete překlenout dobu do další výplaty? Půjčky pro všechny bez prokazování příjmu, bez poplatku a bez volání na 900. Bezhotovostní půjčky 4 950,- se splatností až na jeden rok.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:3.6. 2011

Nejlevnější úvěry - bankovní i nebankovní - vyplácení exekucí - úrok 7-12% ročně-

Zajišťujeme nejlevnější bankovní i nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem. Máme přímého investora ( jednoho z největších v ČR), pro kterého veškeré úvěry zpracováváme. Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zřizujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 6-13%. Nebankovní úvěr jsme schopni přeúvěrovat v bankovním domě a to i v případě, že klient má již nějaký ten záznam. Máme za sebou 5 let zkušeností , s působností po celé ČR, s bohatými zkušenostmi a velkým množstvím spokojených zákazníků ( důkazem toho je i to, že nejsme negativně probíráni na jakýchkoliv diskuzních fórech). Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti s vyřízením nejlevnějšího úvěru, tak nás kdykoliv kontaktujte na níže uvedených tel. číslech. Smlouvy o úvěru dáváme předem k nahlédnutí . Naše smlouva má necelé dvě strany písma New Times o velikosti 12 s řádkováním 1,5 x

Vložil/a:Pavel Pinďák - Val. Klobouky
Vloženo:2.6. 2011

Půjčíme Vám až 500 000Kč, bez poplatků předem

Půjčíme až 500 000 Kč bez poplatků předem,bez registru.Stačí vyplnit online žádost na www.forakominvest.cz. Po předschválení Vás budeme kontaktovat a sjednáme si s vámi schůzku,která se koná na naší pobočce v Plzni.

Vložil/a:Jana Romanová
Vloženo:2.6. 2011

Vyplácíme exekuce a dražby po celé České republice

Vlastníte nemovitost, rekreační objekt, stavební pozemek popř. dr. byt? Dostali jste se do finančních potíží, máte exekuci, hrozí vám dražba? Dlužíte na nájmu-službách nebo potřebujete rychle hotovost? Nabízíme rychlé řešení nadstandardních situací a to zejména vyplácení exekucí a odvrácení dražeb. U nemovitosti zapsaných na KU nepřevádíme vlastnická práva! Rychlé vyřízení již do 48 hod. od doručení potřebných podkladů. Zpracovaní žádosti již na základě fotodokumentace a OP. Bez poplatků předem. Posouzení žádosti je zdarma. Nepotřebujete ručitele. Nedokládáte příjem. Peníze v hotovosti. Možnost předčasného splacení bez sankcí.

Vložil/a:Renáta Skočková
Vloženo:2.6. 2011

Mini půjčka

Malá krátkodobá půjčka bez ručitele a bez poplatku na Vaše nenadálé výdaje 2 000,-, 3 000,- a 4 950 na 3, 6 a 12 měsíců. Půjčky jsou pro studenty, zaměstnance, maminky na MD, důchodce a podnikatele. Stačí pouze dva doklady totožnosti a vlastní bankovní účet.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:2.6. 2011

Půjčky na směnku

Půjčky na směnku,soukromá osoba nabízí půjčky -do 250000,- bez zástavy nebo po domluvě.

Vložil/a:Karel Dobrý
Vloženo:2.6. 2011

Opravdu,je to bez poplatků!

Mám tu pro Vás půjčku až 50.tis.kč.a zcela bez poplatků!Máte příjem min.8.000kč? Jste důchodce a dostáváte rentu,nebo maminka na MD? Chcete si něco hezkého koupit pro sebe nebo své blízké? Potřebujete si vybavit kuchyň nebo koupit nový počítač?Už jste to zkoušeli a neuspěly jste protože jste v registru?Zkuste to u nás!Třeba to vyjde. Stačí mě napsat,a jen mě vyplníte jednoduchý dotazník, vše se rychle vyřídí. Vyřízení je rychlé, voláno je hned po dodání kontaktu,pak už záleží na Vás,kdy se můžete sejít s obchodním zástupcem. Peníze jsou vyplaceny hned přímo na schůzce po podpisu smlouvy. Jen nemužou žádat klienti,kteří jsou OSVČ .Celá ČR

Vložil/a: Lenka
Vloženo:2.6. 2011

pokud potřebujete nutně peníze

Maminky na MD a studenti, kteří nutně potřebují zvýšit svůj rozpočet o pár tisíc. U nás máte tu možnost. Neprokazujete příjem, jen musíte mít vlastní bankovní účet a nebýt v exekuci či insolvenci. Neplatíte žádné poplatky dopředu.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:1.6. 2011

Díra v úsporách

Bezhotovostní,rychlá,bezúčelová půjčka na cokoliv od 4 999 do 166 000 pro všechny kteří mají stálý příjem ví že si chtějí půjčit a rychle vrátit aby jeho rodinný rozpočet,nebyl narušený dlouhodobou mnohdy až pětiletou platební morálkou,neplatíte žádné poplatky ani předem ani po vyplacení,nevoláte na žádné drahé linky a přesto můžete mít od nás peníze do dvou dnů na Vašem účtě.Úvěrový poradce vykonává činnost dle zákona č. 145/2010 Sb. O spotřebitelských úvěrech pro jednu společnost.

Vložil/a:Marek Vlček
Vloženo:1.6. 2011

Půjčka podle Vašich představ

Bez poplatků předem!!! Vyberete si sami výši úrokové míry a dobu splácení.

Vložil/a:Minář
Vloženo:31.5. 2011

100.000 KČ MŮŽETE MÍT HNED

5.000 - 100.000,- Kč bez ručení. Nad 100.000,-Kč s ručením nemovitostí. Vykonávám zprostředkovatelskou činnost pro více věřitelů.

Vložil/a:Svatopluk Mika - Finance
Vloženo:31.5. 2011
Copyright: Snadné Půjčky 2015

Přidat inzerát půjčky zdarma:

Typy půjček
Půjčky bez potvrzení o příjmu
Půjčky na směnku
Půjčky online
Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky pro ženy na MD
Půjčky na OP
Půjčky ihned
Konsolidace půjček
Půjčky pro nezaměstnané
Společnosti
Česká spořitelna
GE Money Bank
Komerční banka
ČSOB banka
Poštovní spořitena
Ostatní
Az - půjčky
Hypotéka bez registru
Pravidla používání webu